Відгук


Я пройшла курс “Арт-терапія” з Оленою Плужником у школі Ларус у форматі онлайн групи. Вирішила пройти цей курс, тому що я тренер з ефективного навчання для школярів, працюючи з дітьми, зрозуміла, що багато дітей гальмують не навчальні труднощі, а психологічні. Я обрала арт-терапію як найбільш м’який інструмент корекції психічних та емоційних станів, що особливо підходить дітям.

Вже в процесі навчання я стала застосовувати техніки, які пропонувала Олена, та бачу, що це працює, і що важливо – подобається дітям! Мені сподобалося те, що курс практичний, багато технік ми прожили і випробували на собі на заняттях. Велике дякую Олені Плужник за безкорисливість, чуйність, поради, відповіді на питання, які не входили до загального курсу. Олена – це тренер, який ділиться всім, чим може, від щирого серця.

Дякую всій нашій групі, всім дівчаткам, за атмосферу, підтримку, щирість, ви приголомшливі, кожна з вас – людина з великим серцем та духовністю. Рекомендую курс усім, хто хоче попрацювати над собою, дізнатися про себе більше, покращити своє життя. Тим, хто хоче розпочати практику арт-терапевта. І звичайно, фахівцям, які хочуть більше цінувати своїм клієнтам через інструменти арт-терапії.

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Анна Грибкова