Відгуки по курсу "Тренінг Мрії збуваються"


Вся інформація про тренінг

14.05.2023

Днями пройшла тренінг “Мрії збуваються”. В першу чергу, дуже рекомендую проходити тренінг очно, як зробила це я, тому що живе спілкування ні з чим не порівняти і було дуже цікаво послухати досвід інших, та й просто посміятися та побалакати. Я прийшла на тренінг без будь-яких бажань і завдяки йому у мене вони не тільки з’явилися, то ще я знайшла причину, чому їх у мене раніше особливо не було. Щира подяка Інні за прекрасну атмосферу та нові знання!

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Maria
12.05.2023

Пройшла тренінг «Мрії збуваються» з психологом Інною Коротич онлайн. Дуже хотілося подивитись процес реалізації бажань через призму психології. В цілому, я досить активно вивчала питання цілепокладання та досягнення цілей, але деякі бажання все одно залишалися нереалізованими. Основним моїм завданням на даному тренінгу було проаналізувати свої мрії та виявити блокуючі фактори, що заважають їх досягненню.

У процесі навчання вдалося провести ревізію своїх цілей, переосмислити їх значущість (визначити ключову мрію), виявити та опрацювати страхи, пов’язані з мріями, визначити дії для досягнення бажаного (скласти «маршрутний лист»). Дуже цікаво було попрацювати з асоціативними картами «Особисті кордони» (щось нагадало гру «Dixit»).

За підсумком у мене є розуміння, над чим слід працювати, щоб досягти бажаного, а також з’явилося ще більше інтересу до психології в цілому. Тренінг буде корисним усім, хто хоче розібратися у своїх бажаннях і краще зрозуміти механізм їх досягнення, і просто любителям психології. Дуже дякую Інні за інсайти та коучинг, за допомогу в пізнанні себе, дуже рада знайомству!

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Ганна Сергєєва
12.05.2023

Хочу висловити подяку психологу Інні Коротич за тренінг “Мрії збуваються” 🙏, за її професіоналізм.

Було цікаво, захоплююче, тренінг пройшов на хвилі позитиву та легкості.
Вдалося багато переосмислити, зрозуміти, що насправді мріялося не про те, чого найбільше хочу.

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Олена
04.05.2023

Вітаю. Я пройшла тренінг “Мрії здійснюються”. Пройшла по-перше, тому що люблю школу Ларус – дуже подобається, як вони дають знання; по-друге – для мене важливо правильно формулювати бажання та правильно з ними поводитися. На тренінгу ми розібрали наші бажання, можна сказати, молекули. Виявили страхи, які нас гальмують. А найголовніше – визначили наші ресурси, нашу допомогу собі. Це знання допоможе і в житті, і у відносинах, і професії. Дякую ведучій та учасницям, тренінг був дуже живим та пізнавальним.

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Марина ШЕВЧЕНКО

Додати відгук