Відгуки


Краще, ніж ми, про нас скажуть тільки наші випускники

Величезна подяка школі “Ларус” та нашому викладачеві Наталі! Дуже цікавий та наповнений курс. Багато практики, методик та технік. Можна сміливо сказати, що у одному невеликому курсі зібрано дуже багато інформації про різні напрями у психології. Лекції інформативні та наповнені, матеріалу додаткового, що ще читати та читати!

Для новачків, тих, хто тільки відкриває для себе світ психології, це найкращий курс. Після нього однозначно прийдуть ідеї куди й у якому напрямі психології рухатися далі.

Хочу окремо відзначити професіоналізм та людські якості Наталії, до неї на заняття завжди приходила із задоволенням. Спочатку хотіла вибрати інший курс, але мені порекомендували спробувати з практичної психології, і я жодного разу не пошкодувала. Завдяки йому пазли в голові стали потроху складатися у загальну картинку.

Класна група, приємна дружня атмосфера, нові знання та навички. Забираю із собою тепло, приємні емоції та подяку за прекрасні місяці навчання!)

Викладач:

Наталія Пивоварова

Автор:

Жанна

Дякую організаторам та викладачеві за цікавий курс.
Було дуже зручно та комфортно, онлайн у невеликій групі, пройти навчання. Дуже чітка подача матеріалу та дуже досвідчений викладач, яка дохідливо та грамотно відповідала на всі запитання.

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Вікторія Боде

Чудовий курс і чудовий викладач! У захваті від знань, практик, атмосфери і в цілому від ставлення до учасників курсу. Все дуже структуровано, приділяється достатньо уваги деталям, основам, особистим проблемам, що показує високу продуктивність як курсу, так і викладача).
Дякую за працю, знання, час і допомогу! Це було чудово!
Рекомендую!

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Ольга

Щиро дякую за курс, це було мега цікаво і корисно, я на шляху до кращої версії себе, дякую Анні Прокопенко за такий труд, знання і терпіння. !!!

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Шмідт Тетяна

Хочу подякувати школі Ларус за курс «Практична психологія» та найкращому вчителю і мудрому наставнику Олені Плужник. Це були незабутні уроки, дуже цікаві теми та дієві практики. Я кожен урок чекала з нетерпінням, настільки вони були захоплюючими. В мені відбулися настільки глибокі переосмислення, що тепер я націлена змінити своє життя, і змінити на краще. Хочу присвятити себе психології і рухатися уже в новому для себе напрямку.

А взагалі, ці курси я рекомендувала б не тільки майбутнім психологам, а й усім хто хотів би розібратися в собі. Бо пройшовши цей курс, я змінилась на сто відсотків. Доречі атмосфера на уроках була дужа привітна (хоча онлайн уроки для мене – це вперше), і я вдячна за це дівчатам з групи і, звичайно, нашій Олені Плужник. Вона дуже відкрита, чуйна людина , а також відмінний спеціаліст та знавець в психології.

Я задоволена, що пройшла навчання в цій школі. І дуже раджу всім!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Галина Соловйова

З величезною вдячністю звертаюся до школи Ларгус, особливо до нашого неймовірного наставника, Олени, за їх неоціненний внесок в мою освіту і розвиток в області практичної психології.

Останні чотири місяці стали для мене не просто періодом навчання, але справжньою подорожжю вглиб себе і професійного самовдосконалення. Завдяки вашому професіоналізму, глибоким знанням і безмежній підтримці, я змогла відкрити для себе нові аспекти психології і навчитися застосовувати їх на практиці.

Кожне заняття було наповнене цінною інформацією, актуальними кейсами і живим спілкуванням, що дозволило мені не тільки засвоїти теоретичні аспекти курсу, а й навчитися бачити і вирішувати реальні психологічні завдання. Ваша здатність надихати і мотивувати, Олена, залишила незгладимий слід в моєму професійному розвитку.

Особливу подяку хочу висловити моїм однокурсникам з потоку 102. Наша тісна взаємодія і доброзичлива атмосфера стали фундаментом для нашого спільного зростання і успіхів. Разом ми створили неповторне середовище, де кожен міг виразити себе та збагатити свій досвід новими знаннями та вміннями.

Отримання сертифіката – це не кінець, а новий початок на моєму шляху професійного психолога. Я відчуваю глибоку вдячність за надану можливість робити значущу роботу, спрямовану на допомогу людям та їх психологічне здоров’я.

Дякую кожному, хто супроводжував мене в цьому захоплюючому навчанні. Разом ми пройшли незабутній шлях, результати якого, я впевнена, будуть служити мені і моїм майбутнім клієнтам на благо. Спасибі вам за вашу відданість, мудрість і тепло!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Кужель Тетяна

Навіть не знаю з чого почати! Дуже багато думок. Все переплелось і смуток від прощання і радість від пройденого. Перше, що хочу сказати цитуючи вірш Дмитра Павличка Два кольори:

“Як я малим збирався навесні
Піти у світ незнаними шляхами,
Сорочку мати вишила мені
Червоними і чорними нитками.”

Цими рядками вірша, шановна пані Інна, я висловлюю свою щиру вдячність, безмежну радість Вам за вашу роботу. За цей період часу, для нашої групи для мене ви стали, наче мати, яка дала в дорогу вишите полотно, як пам’ять про свого роду дім, де ми вчилися, росли і тепер настала пора йти з під вашого крила в безкрайній, складний світ. Ви багато чому нас, мене навчили, дали неймовірні знання, зігріли материнським теплом, любов’ю, наповнили нас знаннями і дали дорогу в самостійність.

Я вам щиро вдячний , за ті кольори, які ви нам, образно кажучи, вишили в наших душах, з любов’ю їх віддали та благословили в добрий путь. Дякую вам за вас і дякую долі за можливість познайомитися з такою неймовірною людиною професіоналом. Ще раз вам дякую.

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Мирослав

Хочу висловити безмежну вдячність школі, нашому Викладачу – Олені та всім, хто допоміг мені пройти цей захоплюючий шлях навчання з Практичної психології. Ці чотири місяці були для мене часом навчання, зростання та вдосконалення. Ваша експертиза, підтримка та мудрі поради відкрили для мене нові горизонти в цій непересічній галузі.
Ваша старанність та професіоналізм надихали мене кожного дня до досягнення нових висот.

Не менш важливою була підтримка та співпраця з моїми чудовими одногрупниками 101 потоку. Наш колективний дух і взаємна підтримка створили атмосферу, в якій кожен із нас міг розкрити свій потенціал та зростати як професіонал.

Отримавши сертифікат, я відчуваю величезну вдячність і радість від можливості допомагати людям з вирішенням їхніх проблем та сприяти їхньому психологічному благополуччю.

Ще раз величезне спасибі всім, хто був частиною цієї незабутньої подорожі!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Hanna Makivska

Дуже гарний був курс, мені буде не вистачати всіх однугрупців, які стали близькими навіть скрізь екран ноутбука. Багато технік було на курсі, багато відкриттів. Дякую нашій викладачці, Анні Прокопенко. Вона змушувала нас замислитися над ситуаціями та шукати відповіді на питання, яких було багато.
Рекомендую цей курс для тих, хто хоче розібратися у собі та потребує впевненності у своїх силах спробувати себе в якості психолога.

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Олена

Дуже сподобався курс «Арт-терапії»
Багато дієвих,робочих,професійних технік.методики навчання захоплюючі та спрямовані на пізнання себе та допомогу іншим.
Щиро дякую за це навчання

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Віктор

Боже мій, що зі мною роблять наші чудові курси? Я себе просто не впізнаю. (Не знаю, як у кого). Мені ніколи не було такого припливу сил, енергії та палітри почуттів. Я почуваюся якимось молодим деревом, яке ось ось пустить листя. Мені так хочеться малювати. Я раніше малював, але потім якось все відійшло на задній план і загубилося всередині мене! Зараз я відчуваю у собі неймовірний потенціал.

Шановна Інно. Зараз, я напевно здаюся з боку дивним і дурним, але величезне вам спасибі за техніки, які ви даєте, щоб ми проживали. Я ніколи не міг подумати про те, що арт-терапія це настільки потужний інструмент, що настільки сильно, потужно можна опрацювати себе, змінити. Та й не лише себе. (Завдяки технікам і питанням, які ви нам давали, я у своїй практиці зміг успішно закрити запит клієнтки, який її дуже мучив).

Знаєте, це щось! Я з цього часу просто фанат арт-терапії. Наскільки це ресурсно корисно. Я не можу передати. Я і сам за собою помічаю, що те, що я втратив колись, я за допомогою наших занять знаходжу, я починаю розуміти себе, знаходити себе, відчувати себе, світ. Для мене весь світ грає новими фарбами, і сприйняття його стало іншим. Я більше помічаю хорошого, я радію дрібницям, якщо хочу я проявляю себе таким, яким я є, я більше не боюся проявляти свої емоції будь-які, чи то сльози, сміх чи щось інше. Я навіть перестав боятися бути добрим, я зрозумів, що бути добрим відрізнятися від інших добром, та й не важливо, чим це так круто, це і є свобода! Спасибі вам! Тепер я знаю, що тут я не випадково!

Дякую. Всім гарного дня! 🤗. А найголовніше, що я хочу сказати це сказати спасибі шановній Інні Коротич нашому неймовірному викладачеві, профі своєї справи та людини з великої літери. Шановна Інно, низький ухил вам та вашому професіоналізму, всій команді школи Larus за чудові курси, за класних викладачів та за якість інформації, які ми (учні) отримуємо!

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Мирослав

Дуже дякую 🤩 Багато інформації, викладач просто супер, практики класні. Я в захваті від навчання! Багато дізналася, навчилася. З нетерпінням чекала на кожну лекцію. Час, проведений у нашій групі, просто безцінний. Я планую використати отримані знання надалі.

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Попришко Ірина

Закінчився мій 4-х місячний курс з «Практичної психології» у цій школі. Це щось! Це 100 зі 100! Я не можу натішитися від усвідомлення, наскільки це потужний курс.

Це дуже міцний фундамент для старту діяльності в галузі психології і для тих людей, які просто хочуть змінити життя.

Я вдячна нашому вчителю, який відчинив двері абсолютно в іншу реальність. У ту реальність де, ти стаєш зовсім іншою людиною, де змінюються твої усвідомлення, змінюються думки, підхід до життя та людей. Змінюєшся ти!

Олена Плужник, дякую вам! Ви діамант і неймовірний наставник, вчитель, тренер, психолог і просто людина. Такий потік чистої та світлої енергії, любові до людей та до своєї справи. Він заряджає, надихає та змінює. Саме завдяки Вам люди, які просто прийшли розібратися у своєму житті, стали на шлях психології. Тому що людина, яка від душі робить свою справу, вона завжди передає величезний емоційний поштовх іншим людям.

Я дуже рада, що я потрапила до Larus, саме до цього викладача і в нашу групу. Це місце, куди щовечора хотілося бігти, щоб провести неймовірний і корисний час, скасовуючи всі свої справи. Це місце ресурсу. Не хотілося пропускати жодної лекції.

Дякую всім, хто причетний до організації цього курсу. Ви великі молодці. Від душі вдячна за багаж знань, за власне зростання, за переоцінку життя. За все!

Процвітання Вам! Безліч вдячних учнів та клієнтів. І до нових зустрічей!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Єлизавета

Хочу висловити величезну подяку школі Ларус за якісне навчання, і зокрема нашого лектора з Емоційно-подібної терапії Таїсію за той шлях, який я пройшла в цьому навчанні поряд з вами та моїми колегами 🥰🙏🏼. Дякую за той досвід, який я з собою забираю, а також за ту атмосферу довіри та близькості, яку я змогла досягти у роботі з моїми колегами протягом усього шляху навчання 🥰🌹🙏🏼

З любов’ю та великою повагою,
Ваша студентка Анна ☺️

Викладач:

Таїсія Оробець

Автор:

Анна

Я пройшла курс навчання КПТ у школі Ларус. Я дуже задоволена даним курсом. Кожне заняття було насиченим та цікавим, було багато нової цікавої інформації для мене, багато сучасних технік. Викладач Ірина Усенко детально пояснювала кожну техніку, відповідала на запитання студентів. Разом з викладенням матеріалу вона торкалась теорії із загальної та вікової психології, приводила багато прикладів, що значно допомагало у розумінні та засвоєнні нового матеріалу.

Викладач:

Ірина Усенко

Автор:

Піснячевська

Велике спасибі за курс❤️, все чітко і по справі. Окреме спасибі за бібліотеку цінних книг.

Курс сексології моя давня мрія 😌, шкодую тільки про те, що не знала про курс раніше.

Курс допоміг більше дізнатися і розібратися в собі, дав можливість допомагати іншим. Величезне спасибі 🙏 я в захваті ☺️

Викладач:

Інна Фролова

Автор:

Валерія

Це був продуктивний курс мого навчання.
Зараз я абсолютно по-іншому бачу “залежність” і залежних.
Життя дійсно змінюється після отриманих знань, і мені здається, що змінилася і я.
Викладач Ірина прекрасно надавала матеріал, викладала легко і доступно. Ділилася досвідом, і в нас була можливість активної, вільної взаємодії. Курс підходить для практикуючих психологів, на ньому дається багато інструментів. Також підходить для особистого користування та самопізнання.

Викладач:

Ірина Островерх

Автор:

Інна

Хочу висловити свою подяку школі “ЛАРУС”. Ваш курс з “Сексології” відкрив для мене новий світ, і завдяки нашій викладачці Ніні Фроловій я змогла досконально зрозуміти те, що мене цікавило. Питань було багато, і вона відповіла на все розгорнутою і зрозумілою мовою.

Завдяки вам я зрозуміла, що хочу поміняти свою сферу діяльності саме в цьому напрямку. Бажаю вам успіхів і процвітання.

Викладач:

Інна Фролова

Автор:

Тетяна

Навчання від Інни неймовірно хороше. Інформація була дана більше моїх очікувань. Після курсу сексології та отриманих знань відчуття, що ти став лікарем.☺️
Школа Larus на вищому рівні. Всі питання і труднощі були вирішені моментально.
Повернуся на підвищення кваліфікації .
Дякую за вашу роботу .
З повагою Інга

Викладач:

Інна Фролова

Автор:

Inga Šem

Цікавий курс для тих, хто хоче консультувати у даному напрямку, але не знає, з чого почати.

Різноманіття діагностувальних технік дає можливість обрати для себе методики для будь-якого напрямку.

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Ольга

Додати відгук