Отзыв
Хотіла сказати велике дякую школі за таке цікаве та круте навчання. Окреме Дякую я хочу сказати Олені, чесно кажучи, це неймовірно, цікаво, та просто шалено. Те як вона подає інформацію, її голос який приємно слухати, подача, те як вона цікаво розказує. С першого дня як я приєдналась до курсу не пропустила на одного заняття. Тому що сам курс, група, Олена все це дуже неймовірно, в мене немає слів. Одразу бачиться досвід людини та зацікавленість. За сам курс можу сказати велике Дякую, він, сама група та Олена допомогли мені пройти мій запит, ту травму яка сиділа роками всередині. Багато досвіду та корисної інформації я отримала. Усім дуже дякую і рекомендую в мене досі нема слів от неймовірності курсу, вчителя та групи
Преподаватель:
Елена Павленко