Відгуки по курсу "Арт-терапія"


Вся інформація про курс

20.03.2024

Навіть не знаю з чого почати! Дуже багато думок. Все переплелось і смуток від прощання і радість від пройденого. Перше, що хочу сказати цитуючи вірш Дмитра Павличка Два кольори:

“Як я малим збирався навесні
Піти у світ незнаними шляхами,
Сорочку мати вишила мені
Червоними і чорними нитками.”

Цими рядками вірша, шановна пані Інна, я висловлюю свою щиру вдячність, безмежну радість Вам за вашу роботу. За цей період часу, для нашої групи для мене ви стали, наче мати, яка дала в дорогу вишите полотно, як пам’ять про свого роду дім, де ми вчилися, росли і тепер настала пора йти з під вашого крила в безкрайній, складний світ. Ви багато чому нас, мене навчили, дали неймовірні знання, зігріли материнським теплом, любов’ю, наповнили нас знаннями і дали дорогу в самостійність.

Я вам щиро вдячний , за ті кольори, які ви нам, образно кажучи, вишили в наших душах, з любов’ю їх віддали та благословили в добрий путь. Дякую вам за вас і дякую долі за можливість познайомитися з такою неймовірною людиною професіоналом. Ще раз вам дякую.

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Мирослав
29.02.2024

Дуже сподобався курс «Арт-терапії»
Багато дієвих,робочих,професійних технік.методики навчання захоплюючі та спрямовані на пізнання себе та допомогу іншим.
Щиро дякую за це навчання

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Віктор
29.02.2024

Боже мій, що зі мною роблять наші чудові курси? Я себе просто не впізнаю. (Не знаю, як у кого). Мені ніколи не було такого припливу сил, енергії та палітри почуттів. Я почуваюся якимось молодим деревом, яке ось ось пустить листя. Мені так хочеться малювати. Я раніше малював, але потім якось все відійшло на задній план і загубилося всередині мене! Зараз я відчуваю у собі неймовірний потенціал.

Шановна Інно. Зараз, я напевно здаюся з боку дивним і дурним, але величезне вам спасибі за техніки, які ви даєте, щоб ми проживали. Я ніколи не міг подумати про те, що арт-терапія це настільки потужний інструмент, що настільки сильно, потужно можна опрацювати себе, змінити. Та й не лише себе. (Завдяки технікам і питанням, які ви нам давали, я у своїй практиці зміг успішно закрити запит клієнтки, який її дуже мучив).

Знаєте, це щось! Я з цього часу просто фанат арт-терапії. Наскільки це ресурсно корисно. Я не можу передати. Я і сам за собою помічаю, що те, що я втратив колись, я за допомогою наших занять знаходжу, я починаю розуміти себе, знаходити себе, відчувати себе, світ. Для мене весь світ грає новими фарбами, і сприйняття його стало іншим. Я більше помічаю хорошого, я радію дрібницям, якщо хочу я проявляю себе таким, яким я є, я більше не боюся проявляти свої емоції будь-які, чи то сльози, сміх чи щось інше. Я навіть перестав боятися бути добрим, я зрозумів, що бути добрим відрізнятися від інших добром, та й не важливо, чим це так круто, це і є свобода! Спасибі вам! Тепер я знаю, що тут я не випадково!

Дякую. Всім гарного дня! 🤗. А найголовніше, що я хочу сказати це сказати спасибі шановній Інні Коротич нашому неймовірному викладачеві, профі своєї справи та людини з великої літери. Шановна Інно, низький ухил вам та вашому професіоналізму, всій команді школи Larus за чудові курси, за класних викладачів та за якість інформації, які ми (учні) отримуємо!

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Мирослав
13.12.2023

Я пройшла курс Арт-терапії у викладача Інни Коротич у школі Ларус. Дуже вдячна насамперед викладачеві за подання інформації, енергію, професіоналізм та зворотний зв’язок! Вдячна також курсу за цінні знання, досвід та практичне відпрацювання отриманих знань. Я й досі під великим враженням. Кожне заняття насичене, цінне, цікаве. Кожна техніка, надана на курсі настільки цінна та терапевтична, що дає багато інформації для вивчення та роботи.

Результат від кожної техніки та курсу перевершує всі очікування. Також окрема подяка за супутній матеріал (книги, техніки, лекції та додаткову навчальну літературу) – на просторах інтернету важко знайти чи неможливо зовсім, що робить ще ціннішим усі знання, що я отримала на курсі. Також безцінний досвід принесла робота в групі – це мій перший досвід такої роботи, дуже пізнавально та терапевтично. Я довго і ретельно обирала навчальний заклад та курси психології, і дуже рада, що знайшла саме школу Ларус.

Дякую команді школи за організаційні моменти: від подання заявки на курс, до його завершення-все зручно, зрозуміло, менеджери привітні, завжди на зв’язку та завжди доброзичливі, що теж залишає приємний досвід взаємодії зі школою. Є ще як мінімум два курси, що я хочу і планую тут пройти, і чекаю на них з нетерпінням.
Бажаю школі Ларус та її команді процвітання, розвитку, успіхів!

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Маргарита
13.12.2023

Дякую 🙏 за цей чудовий курс! Неймовірна атмосфера, знання, тепло та досвід відчувалися кожен урок !!! Наш викладач – Інна Коротич, вміло підтримувала і вела нашу групу, чудово поєднуючи з впевненою подачею матеріалу! Дякуємо за Ваш професіоналізм! 🙏🙏🙏світу і добра всім !!! Школі бажаю багато учнів та розвитку!!! ❤️

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Колоколова Наталія
11.09.2023

Я дуже довго обирала школу, де б хотілось навчатись. Сьогодні, нажаль, закінчився індивідуальний курс Арт-терапії з Інною Коротич. Чому нажаль? Тому що з таким викладачем, як Інна, не хочеться прощатись. Це настільки кваліфікована, потужна викладачка, яка з перших хвилин примушує влюбитись у курс! А ще приємна особистість, дуже ніжна і, одночасно, зі стержнем (вміє вивести діалог у потрібному напрмку).

Ну і трішки про сам курс… Дуже цікава програма, теми настільки різносторонні, але й пов’язані між собою. Та найголовніше, теорії приділялось мінімум уваги (переважно надсилалась на пошту), акцент зроблено на практиці, техніках, що наразі мало де зустрінеш.

Надто вдячна!
А також подякувати хочеться Наталії, адміністратору-організатору всіх моментів, що стосується курсів.

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Іголяк
04.09.2023

Хочу засвідчити свою подяку школі психологіі Larus і особливо Інні Коротич. Курс «АРТ- терапія», є дуже пізнавальним для мене. Заняття були в задоволення, не було напруги та хвилювань. Кожне заняття – це не суха теорія, а колосальний практичний досвід. З перших днів навчання починається практика, це величезний плюс.

Діалог і спілкування з викладачем та сокурсницями під час навчання, підштовхнули мене на найпотужнішу робота над собою. За час навчання я отримала міцну базу знань та гарний практичний досвід. Дуже рекомендую Larus для навчання, особливо курс «Арт – терапія». Мирного неба та перемоги!

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Наталі Конде
17.05.2023

Хочу подякувати школе Larus та чудовому викладачу Інні Коротич за нові знання та можливість відчути на собі методи арт-терапії, за теплі слова та підтримку всієї групи. Протягом усього курсу відчувала як працюють техніки та відзначала приємні зміни у собі.

Дякую Вам за таку можливість знайти для себе ресурси та мотивації рухатися далі)) Спасибі, що Ви є у нас!

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Лілія
29.04.2023

Я пройшла курс “Арт-терапії” у форматі онлайн-групи. Коли шукала собі школу, основним критерієм було охоплення максимально різнопланових технік та методів арт-терапії. Щоб навчання було за два дні, а фундаментальним, тривалістю кілька місяців. Я хотіла ґрунтовно познайомитися з усіма напрямками. Те, що я отримала на заняттях-непередавано. Щоразу я несвідомо опрацьовувала якісь свої глибинні моменти, і після занять то пурхала як метелик, то плакала. Я не очікувала, що арт-терапія в такій подачі як від Олени Плужник може так легко спілкуватися з підсвідомістю людини. Я переглянула своє ставлення до цього методу. І якщо раніше він був для мене як додатковий до мого навчання на магістра психології, то зараз арт-терапія для мене стала основним і вагомим напрямком моєї роботи.

Я рекомендую цей курс усім, хто навчається на психолога, а також чисто для себе, хто хоче дізнатися себе глибше. Я дуже вдячна всій школі Ларус за організацію, всі адміністратори завжди на зв’язку, всі питання вирішуються легко і швидко. А особливо я безмежно вдячна своєму вчителеві Олені Плужник, такий підбір технік, матеріалів, індивідуальна під групу подача інформації, веселі динамічні заняття, Олена має талант бути вчителем. Я отримала масу задоволення, а найголовніше – моє життя не буде колишнім.

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Аліса Кліменко
14.03.2023

Ось і закінчилися наші чудові заняття з курсу “Арт-терапія” у школі психології “Ларус”. Було неймовірно цікаво, захоплююче, вражаюче та просто чудово! Величезна подяка нашому прекрасному викладачеві Олені – за її знання, тепло, енергію, доброзичливість, великодушність, щедрість та ще багато хорошого. Ми дізналися і прожили безліч найрізноманітніших цікавих технік і практичних вправ Арт-терапії – пісочна терапія, мандала, глинотерапія, колаж, музична та фільмотерапія та ще багато іншого… Окрема подяка за прекрасну сильну і дуже доброзичливу групу – дівчата, ви найкращі!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Acca Demy

Додати відгук