Відгуки по курсу "МАК (Асоціативно-метафоричні карти)"


Вся інформація про курс

15.11.2022

Хочу поділитися своїми враженнями від курсу. По-перше, дуже гарний викладач Вікторія Самусенко, це перлина Ларус скул! Так доступно і легко надає матеріал. По-друге, гарні практики і досконало зібрана інформація! По-третє, відношення працівників цієї школи, це дуже уважні і ввічливі люди! Всім рекомендую завітати за знаннями саме сюди!

Викладач:

Вікторія Самусенко

Автор:

Халєєва Тетяна
23.06.2022

Проходив курс практична психологія у форматі мейлінгу. Мотивацією для старту навчання послужила структура курсу та широкий вибір форматів навчання. Курс дуже грамотно розписаний. Подача інформації доступна будь-якій людині. Для мене найцінніше було те, що я глибше і краще почав розуміти себе, приймати себе, приймати інших людей і не намагатися їх переробити. Наразі планую зайнятися коучингом, а також консультуванням з використанням МАК. Є плани розвивати своє життя саме у цих напрямках. Тому курс став для мене відправною точкою і допоміг зрозуміти, чого я хочу насправді.

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Михайло Ященко
21.08.2021

Дякуємо великому творцю та провідній Ірочці цього чарівного курсу «Асоціативно-метафоричні карти»!!! Дуже подобається пізнавати себе, щось нове навколо і нових людей, любила з дитинства картини, могла розглядати годинами, ці картинки здалися мені чудовим інструментом за допомогою якого можна пізнати все, і світ і людей в ньому, і не помилилася …

Почула дуже багато цінної інформації, для себе відчинила багато дверей у собі, в тому числі і до своєї внутрішньої дитини, отримала знання, вміння, досвід як можна допомогти розкритися іншій людині за допомогою асоціації, метафори… Асоціативно-метафоричні карти можна застосовувати практично в будь-якому запит, і вони працюють!!! Це незамінний досвід який допоможе впоратися: страхами, симптомами хвороби зрозуміти для чого вона мені потрібна, знайти ресурс, своє джерело радості, натхнення!! Цей курс підходить абсолютно всім, але дуже важливий тим хто працює з дітьми будь-якого віку, і вже з дорослими людьми, психологам, вихователям…

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Алла Зеленська
01.03.2021

Дуже задоволена пройденим курсом по метафоричних картах та психологічні аспекти з аркан Таро. Прекрасна подача інформації викладачем. Ірочка молодець, професіонал своєї справи. Обов’язково ще запишуся на інші курси до цієї школи, до Ірочки.

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Наталія Вітчинкіна Чекалова
27.11.2020

Пішла курс МАК у школі Ларус.
Захоплюючий та насичений вийшов захід.
До цього МАК як інструмент у роботі був для мене новим і не зовсім зрозумілим.
У процесі вдалося дізнатися велику кількість способів та методів для роботи та самопізнання.
Викладач курсу Ірина дуже яскраво передала суть роботи МАК і надихнула заглибитися в методики.
Дуже якісно проведений час і для роботи і для загального розвитку. Залишаючий післясмак наповненості та натхнення.

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Яна Авілкіна
23.11.2020

Прослухала курс роботи з МАК.
Записалася швидше за компанію з подругою, ніж особисто.
Життя більше ніколи не буде колишнім 😆😆.
На заняттях ми вчилися працювати з підсвідомістю, знаходити у ньому відповіді багато життєві питання. Після цього багато стає зрозуміліше. І вже не виходить не прислухатися до себе.
Дякуємо величезному викладачеві Ірині. За те, що було цікаво та глибоко. Багато практики та конкретних життєвих прикладів – найцінніше на курсі. Мінімум необхідної теорії, а решта – жива робота.
Тепер гадаю, який наступний курс вибрати. Підсіла! 🙂

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Яна Коваленко
26.03.2020

Пройшла ще один курс у онлайн форматі “МАК”. Дуже багато цікавого та корисного винесла з цього курсу. Рекомендую цей курс не тільки фахівцям, але й усім, якщо хочете розібратися в собі та допомогти в цьому іншим. Дякуємо величезному творчому колективу LARUS! Сподіваюся на зустріч на нових курсах.

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Русанова Наталия
17.03.2020

Я пройшла індивідуальне навчання та отримала сертифікат “Асоціативно-Метафоричні карти”. Цей напрямок здався мені дуже цікавим, і я не помилилася. Отримані мною знання та навички дали можливість переосмислити багато чого в моєму житті. Це чудовий інструмент як самопізнання, так надання психологічної допомоги клієнтам. Рекомендую всім, хто ще не знайомий із МАК, обов’язково пройти цей курс.

Хочу подякувати своєму викладачеві Ірині Астаф’євій, вона дуже талановитий і захоплений фахівець. Окреме спасибі менеджеру Школи Віталію. Завдяки йому, моє бажання пройти цей курс у березні і “віч-на-віч” з викладачем (а не он-лайн) здійснилося.

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Олена Хремучкова
12.03.2020

Я пройшла курс Асоціативно–Метафоричні Карти у форматі очної групи. Рішення навчитися цій методиці прийшло після того, як я познайомилася з ними на іншому курсі. Звичайно я спалахнула і вони мені здалися просто чарівними))) І що мені хотілося сказати, після закінчення цього курсу, це дійсно крута методика. Вона легко допомагає розкрити клієнта і це чудовий інструмент.

Я отримала хороші техніки, але це навіть не головне. Головне те, що я навчилася сама створювати ці техніки. Мало того мені здавалося, що я про себе все знаю, але я переосмислила ставлення до себе і своїх здібностей! У мене наче виросли крила. Я сподіваюся, що тепер після тривалого часу я зможу приступити до практики. Дуже рекомендую цей курс всім психологам, а також тим, хто хоче зрозуміти себе і прибрати всі перепони для зростання та розвитку. Дякую нашому викладачу Ірині та всьому колективу за безцінний досвід!!!

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Юліана Лаврова
12.03.2020

Пройшов курс Асоціативно-Метафоричні карти у форматі очної групи. Завжди цікавився цим інструментом у психології та як була можливість проходження у Харкові із задоволенням вирушив на навчання. Курс був правильно сконструйований, атмосфера сприятливо мотивована.

Курс тривав недовго: 5 занять, але цього достатньо, щоб відкрити двері в цей напрямок і набратися необхідного досвіду. Так як я захоплювався цим напрямом, то курс з МАК для мене був багатогранним і допоміг переосмислити багато в житті.

Рекомендую цей курс всім кому цікава психологія і хоче глянути на світ з іншого фокусу. Вважаю, що ця програма допоможе людям як для особистісного зростання, так і розвитку в індивідуальних життєвих ситуаціях. Дякую Школі Ларусу за організованість, викладачеві – психологу за мотивацію та вміння ділитися досвідом. Дякую.

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Giorgi Tskipurishvili

Додати відгук