Відгуки по курсу "Психолог-тренер"


Вся інформація про курс

04.07.2019

У травні цього року я завершила курс Психолог Тренер, в онлайновій групі.

Довгий час шукала на просторах інтернету і у себе в країні таке навчання, але марно. Так як я вже 9 років працюю Психологом у Перинатальному центрі, а також був досвід роботи у спеціалізованому будинку дитини, з вагітними жінками, з лікарями, мені весь час доводиться проводити тренінги, презентації та інші заходи, де потрібні навички тренера, щоб грамотно вміти не тільки донести інформацію та контролювати процес навчання.

Я шукала саме таке навчання, де всьому навчили б покроково. Коли знайшла на сайті школи Ларус, інформацію про курс Психолог Тренер дуже зраділа і відразу ж записалася. Порядок викладу, надання матеріалів, організація онлайн-формату, все на найвищому рівні, все сподобалося. І ціна за навчання була прийнятна, що для мене важливо. А головне ми отримали цінні знання, спробували практично всі техніки, на кожному занятті був зворотний зв’язок з того, що ми засвоїли, перевірка домашнього завдання, персональні рекомендації кожному з учасників і відповіді на запитання.

Дякую Школі Ларус, всім учасникам нашої групи та окремо Анастасію, а також нашому викладачу Олександру за проведення цього курсу. Усі на 100% виправдали мої очікування! Ще раз дякую всім та бажаю процвітання, успіхів школі, тренерам, адміністрації школи Ларус!

Викладач:

Олександра Руденко

Автор:

Kalina Medeuova
30.05.2019

Досить довго шукав підходящі мені курси психологів. В основному це закаркалі фрейдійські методики.

Я людина творча, віддаю перевагу новому і прогресивному. Зайшов на сайт Ларус. Моя увага привернула курс психологів – тренерів. Це мене зацікавило. Після телефонної розмови з менеджером Віталієм, я прийняв остаточне рішення пройти курс навчання у цій школі та на цьому курсі, причому індивідуально.

Результатом дуже задоволений. Зізнаюся чесно, на курс я прийшов із практично готовою програмою з трансформації особистості. Моїм наставником на курсі була Олександра Руденко. Олександра виявилася як досвідченим, практикуючим психологом, а й позитивно налаштованої, творчої особистістю. Заняття проходили захоплююче та невимушено. Як практикуючий психолог Олександра дала мені безцінний досвід проведення групових сеансів. Аналіз сильних та слабких сторін моєї програми призвів до переосмислення подачі моєї інформації.

На закінчення хочу сказати, курс був інформативним і плідним. Я дуже рідко когось хвалю і ще рідше рекламую, але Школа Психології «Ларус» рідкісний виняток, який я великим задоволенням згадувати і радити всім

Викладач:

Олександра Руденко

Автор:

Андрій Недопрядко
23.05.2019

Дуже хочу залишити свій відгук про проходження Курсу Тренерів в Школі психології Larus! Моя робота пов’язана з дітьми, і мені дуже багато доводиться спілкуватися з батьками. Рішення розвивати себе ухвалила давно. До вибору школи підійшла дуже відповідально.

Перше, що дуже зручно, так це графік занять (особливо для працюючих) та місцезнаходження. Ну а коли я туди прийшла, я зрозуміла, що це те, що я хочу… Настільки комфортно і не вимушено я себе давно не відчувала! Атмосфера – вогонь! Величезне дякую нашому викладачеві Олександрі Руденко! Викладач на усі 100%!

Мета мого навчання була грамотно вибудовувати розмову і позбутися страху публічних виступів. Вже на другому уроці у мене був інсайт-це просто мій страх, а впоратися з ним легко та просто! Потрібно просто зробити крок! А ще прийти до людей, які тобі допоможуть швидко з цим упоратися!

Бажаю Школі психології Larus процвітання, а моєму викладачеві Олександрі Руденко кар’єрних злетів! Я ще прийду до вас!

Викладач:

Олександра Руденко

Автор:

Олена Дона

Додати відгук