Відгуки по курсу "Психологія брехні"


Вся інформація про курс

05.06.2022

Пройшла курс психології брехні. Курс дуже цікавий та насичений. Отримала величезне задоволення познайомитись із викладачем Інною Коротич. Дякуємо величезній школі за отриманий багаж знань та новий досвід.

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Любов Зубова
22.10.2019

Цікавлюся психологією у всіх її форматах і видах, намагаюся дізнаватися про все, що є, а тому не змогла пройти повз курс “Психологія брехні”, і для себе обрала очну форму навчання. Здобула масу нових знань! Дізналася багато “фішечок” розпізнавання брехні і навіть процеси в організмі під час брехні!

А Ви знали, що брехлива людина часто хворіє? Думаю, моя нова “суперсила” завдяки школі Ларус привнесе в моє життя набагато більше розуміння і впевненості. Дуже рекомендую курс всім, ось прямий всім абсолютно різним людям різних спеціальностей. Користь буде однозначно кожному своя та величезна! Моя безмежна подяка всьому колективу школи Ларус! Особливо нашому викладачеві Інні!

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Тетяна Сіренко
18.10.2019

Тиждень тому завершила курс Психологія Брехні у школі “LARUS” у групі очно! Довгий час хотіла розбиратися з цією тему. Моя мрія здійснилась! 🙂 Тепер я чітко бачу невербаліку людей у ​​позах і жестах, що дуже допомагає мені в спілкуванні з ними.

Хочу подякувати чудовому викладачеві Інні Коротич, що вона так цікаво, чітко і зрозуміло донесла всю інформацію за програмою курсу. Показала, наскільки цікаве вивчення брехні з позиції психології! ВЕЛИКА ПОДЯКА за Ваші старання!! Якщо хтось ще думає, моя вам порада: не витрачайте час – розвивайтеся!! Мрії збуваються!!!!

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Катерина Федорова

Додати відгук