Відгуки по курсу "Психологія зайвої ваги"


Вся інформація про курс

21.04.2024

Дякую організаторам та викладачеві за цікавий курс.
Було дуже зручно та комфортно, онлайн у невеликій групі, пройти навчання. Дуже чітка подача матеріалу та дуже досвідчений викладач, яка дохідливо та грамотно відповідала на всі запитання.

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Вікторія Боде
18.10.2021

Проходила курс з харчової поведінки онлайн у липні 2021 року. Записалася на курс, щоб зрозуміти особливості роботи з людьми із зайвою вагою і надалі використовувати це у роботі. Звернулась до Ларуса, бо вже проходила навчання тут минулого року на курсі Практична психологія і мене дуже порадували і якість попереднього курсу та організованість та привітність менеджерів.

Вчитися в Ларусі зручно, зрозуміло та дуже приємно. Щодо цінності курсу Психологія зайвої ваги: ​​він перевершив мої очікування. Курс складається з усього 6 занять, але вони виявилися дуже ємними та структурованими. Особисто для мене особливо цінною виявилася інформація про причини зайвої ваги, особистісні особливості клієнтів із зайвою вагою та те, як з такими клієнтами працювати. Як наслідок – більше зрозумілості з чого починати роботу, на що звертати увагу в процесі, які методики можна використовувати.

Окреме спасибі викладачеві Олені Юріївні. У досить короткому за часом курсі їй вдалося поєднати дуже сильну теоретичну базу та практичний компонент, та поділитися особистим досвідом. Буквально кожну пропозицію хотілося конспектувати. Крім того, в учасників залишаються чудові презентації, складені самим викладачем. Хочеться звернути увагу, що курс у тому вигляді, в якому він був викладений нам, написаний дуже професійною мовою – з значною кількістю термінів, посилань до наукових досліджень, теорії. Тому, на мій погляд, насамперед буде корисним саме фахівцям – психологам консультантам, терапевтам.

Викладач:

Олена Павленко

Автор:

Катерина Садлівська
16.03.2021

Так як я фахівець із харчування та нутриціології, зацікавив курс “Психологія зайвої ваги”. Пройшла очно.

Дуже сподобалася методика навчання. Весь матеріал структурований і доступний розумінню людини, яка не має ступеня освіти психолога. Також хороші практичні методики опрацювання цієї теми. Окреме дякую нашому викладачеві Олені Павленко за ту легкість і м’якість, з якими вона давала знання!🙏

Викладач:

Олена Павленко

Автор:

Світлана Якушева
11.03.2021

Покохала школу Ларус ще після курсу “Практична психологія”. Тому вибір школи для подальшого навчання очевидний)) Курс “Психологія зайвої ваги” допоміг мені розібратися зі схемою терапії клієнтів з РПП, дав практичні інструменти і найголовніше все розклалося по поличках. Тепер я знаю, як і чим я зможу допомогти клієнту з таким запитом. Окрема подяка викладачеві курсу Олені Павленкові за те, що поділилася досвідом. Вчитися у практикуючих фахівців-психологів – це як отримувати знання від першоджерела! Дякую за цей курс та за всі наступні, які ще будуть у мене з вами! 😉

Викладач:

Олена Павленко

Автор:

Дар’я Новицька
28.11.2020

Здрастуйте) Пройшла курс «Психологія зайвої ваги»
Вирішила пройти навчання, бо сама цікавлюся психологією та працюю нутриціологом.
Знання, які я здобула, мені вже дуже допомагають: я більш детально і глибоко можу вивчати харчову поведінку клієнтів.

Це мені дуже допомагає в роботі, тому що важливо не просто «посадити на правильне харчування», а глибоко розібрати причини, які спричинили набір ваги. А у кожної людини вони свої, незважаючи на те, що схожі.
Я б порекомендувала цей курс не лише психологам, нутриціологам, а й взагалі кожному, хто хотів би розібратися у цій своїй проблемі.
Вдячна своєму педагогові Олені Юріївні 🌸 вона чарівна

Викладач:

Олена Павленко

Автор:

Дар’я Шуга
19.03.2020

Хочу висловити свою подяку всьому колективу школи Ларус за чудовий курс «Психологія зайвої ваги». Я пройшла очне навчання і здобула величезну кількість нових знань. Надалі планую продовжити своє навчання у школі.
З повагою, Валерію.

Викладач:

Олена Павленко

Автор:

Валерія Міщенко

Додати відгук