Відгуки по курсу "Психологія залежної та співзалежної поведінки"


Вся інформація про курс

16.02.2024

Це був продуктивний курс мого навчання.
Зараз я абсолютно по-іншому бачу “залежність” і залежних.
Життя дійсно змінюється після отриманих знань, і мені здається, що змінилася і я.
Викладач Ірина прекрасно надавала матеріал, викладала легко і доступно. Ділилася досвідом, і в нас була можливість активної, вільної взаємодії. Курс підходить для практикуючих психологів, на ньому дається багато інструментів. Також підходить для особистого користування та самопізнання.

Викладач:

Ірина Островерх

Автор:

Інна
02.02.2024

Даний курс вибрав з метою отримати професійні знання та інструменти для роботи – саме з нікотиновою залежністю.

Отримав більше ніж, очікував багато Інсайдів. І занурився ще глибше в цю проблематику. Курсом дуже задоволений, шкода не завжди виходило бути онлайн, але є запис і завжди можна подивитися.

А також проходячи курс вийшло зрозуміти щось про себе і про своє оточення. Стати більш усвідомленою і обізнаною, можна так сказати. Став більше розуміти своє оточення в темах співзалежності і контрзалежності.

Загалом рекомендую курс всім, хто хоче розібратися в даній темі і дізнатися щось нове про себе і своє оточення)

Викладач:

Ірина Островерх

Автор:

Максим
01.12.2021

Курс у школі @larus_school який змінює мій світ всередині та зовні (про внутрішні зміни читайте нижче), а про зовнішні напишу трохи пізніше. Вони вже запустилися в процес, залишилося почекати зовсім небагато і ви побачите результат моєї роботи над собою. І це будуть не слова, а реальність. І це не просто про мрію, це про те, які інструменти мені допомогли дійти мети.
Вивчила ще один потужний, сильний та глибокий інструмент, “усунення співзалежності від людини”. Таких відчуттів я ще не відчувала
Вдалося відстежити співзалежність із чоловіком на рівні комунікації. Вразило те, що дуже легко я відпустила цей тонкий повітряний зв’язок.
А ще помітила нові відчуття у тілі під час практики. Навіть займаючись йогою, мені були не зрозумілі деякі рухи. А тут розслабившись у тілі, відчула наповненість, щось моє повернулося і те, що було незрозуміло, раптом само собою просунулося.
Я дозволила собі насолодитися почуттям взаємозалежності зі своїм НОВИМ Я.
Бажаєте отримати безпеку, захищеність, кохання, спокій, власну цінність?
Людина, якій залежність від близьких, від почуттів, від бажань не заважають реалізувати свої ідеї та здобути свободу.
Людина, яка озирається на своїх батьків та коханих з вдячністю та теплом замість претензій та незакритих потреб.
🙋‍♀️Відгукується?
Це медитативна техніка, яка допоможе створити особливий енергетичний простір та допомагає інтегрувати енергію, дає додаткову силу.

Викладач:

Ірина Островерх

Автор:

mif.ili.reality

Додати відгук