Відгуки по курсу "Психотерапія психосоматичних розладів"


Вся інформація про курс

09.02.2024

Цікавий курс для тих, хто хоче консультувати у даному напрямку, але не знає, з чого почати.

Різноманіття діагностувальних технік дає можливість обрати для себе методики для будь-якого напрямку.

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Ольга
17.12.2020

Пройшла курси з Психосоматики та МАК (асоціативні карти). У захваті від тренера Ірини! Дуже багато нової корисної інформації надихнулась для подальшої роботи. Щиро дякую

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Ірина Жучкова
08.10.2020

Рекомендую курс “Психосоматика”, тому сьогодні через інтенсивний спосіб життя не розумієш, що болить душа чи тіло, тому вирішила пройти курс як для себе так і з можливістю допомогти іншим у цьому розібратися.

Курс допоміг зрозуміти механізми тісного зв’язку, впливу думок, життєвих закладок дитинства на поведінку та вчинків вже дорослим. Дуже корисними були техніки Арт-терапії, медитацій, які реально допомогли під час навчання.

Рекомендую курс психотерапевтам, педагогам і батькам, як молодим так зі стажем. Висловлюю свою подяку школі “Ларус”, особисто Викладачеві Ірині Астаф’євій! Планую пройти всі модулі з психосоматики

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Марія Крамаренко
13.09.2020

Зовсім недавно я пройшла курс психосоматики. Вирішила записатися на навчання, оскільки давно цікавлюся психологією, і цим розділом зокрема. Мотивуючими факторами були самопізнання, можливість розібратися у своєму тілі та надалі допомагати робити це іншим.

На цьому курсі я здобула цінні знання, досвід роботи з практиками. Переосмислення життя в цілому: як я живу, куди прямую і чи ресурси насправді використовую для відновлення сил і наповнення свого життя. Це допоможе мені розуміти та прислухатися до свого тіла, а також й можливість краще розуміти своїх клієнтів.

Я лікар, і знання психосоматики конкретних захворювань допоможе мені знайти точки зіткнення з пацієнтами. Я запропонувала б пройти цей курс всім лікарям без винятків для того, щоб налагодити з пацієнтами більш довірчий контакт.

Хотіла б подякувати нашому викладачу Ірині Астаф’євій, а також всій нашій навчальній групі за відвертість, бажання працювати разом, підтримку та взаєморозуміння.

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Наталія Ворушева
23.05.2020

Курс Психосоматики був у жовтні – листопаді 2019 року, читала Ірина Астаф’єва. Чудовий викладач, змогла вмістити у години програми і теорію, і практики, і допомогти кожному і нас у пізнанні себе. Конспекти першого модуля використовую зараз у роботі та особистому житті. Величезне спасибі!!!!

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Куницька Ольга
12.12.2019

Пройшла курс “Психосоматика. Модуль 1”. Давно цікавилася різними напрямами психології і дуже вдало знайшла школу LARUS, в якій, крім курсу “Психосоматика”, проходжу ще курси “Практична психологія” та “МАК”. Дуже підкупило уважне ставлення адміністратора Ганни та доступне, кваліфіковане подання інформації викладачами. Важливо, що дізналася в курсі “Психосоматика. Модуль 1” особливості при роботі з різними видами психосоматичних захворювань. Наприклад, у яких випадках обов’язковим є супровід лікаря або у яких випадках не можна відразу приступати до лікування, а необхідно певний час лише спостерігати пацієнта та підтримувати у стабільному стані. Я вважаю, що це обов’язково має знати кожен, хто планує консультувати людей, щоб допомогти, а чи не нашкодити людині.

Рекомендую пройти цей курс насамперед тим, хто хоче допомогти собі впоратися із захворюванням, а також людям, які цікавляться цим напрямком. Дякую колективу школи LARUS за цінні знання та затишну атмосферу!

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Вікторія Сулім
07.12.2019

У школі психології “Ларус” я нещодавно пройшла навчання за першим модулем курсу “Психосоматика”. Дуже хочеться поділитися своїми враженнями))
Я давно цікавлюся психологією, читаю багато спеціалізованої літератури, проходила психологічні тренінги, але відчувала, що одержую розрізнені та поверхневі знання, які хотілося впорядкувати та заглибитись у ті, що мені найцікавіші. Тому я цілеспрямовано шукала навчальний заклад, у якому дають ємні та актуальні знання з психології та навчають їх застосуванню на практиці. З кількох навчальних закладів, до яких я зверталася з питаннями, я обрала Школу Ларус. Вона сподобалася мені  одразу за декількома параметрами:
– багато курсів з психології різної спрямованості;
– кожен курс веде окремий викладач (або навіть кілька викладачів, які є практикуючими фахівцями саме у цьому напрямі;
– можливість навчатися віддалено (в онлайн-форматі);
– можливість ознайомитися з програмою курсу та одразу отримати уявлення, наскільки вона відповідає моїм запитам;
– можливість отримати інформацію про викладача курсу (для цього можна познайомитись з ним перед початком навчання).
Я поспілкувалася з менеджером Анною, яка докладно відповіла на всі мої запитання та допомогла скласти план навчання (я збиралася пройти не один курс, тому розповіла їй, що саме мене цікавить, і Анна підказала, як краще проходити курси).
Після спілкування з Анною у мене не залишилося сумнівів у тому, що навчатимуся я саме тут. Тому першою хочу подякувати саме їй за чуйність та щиру зацікавленість у клієнті, за допомогу та подальшу підтримку під час навчання.
Мені дуже сподобалося, як у школі організовано онлайн-формат навчання: скайпом я зв’язувалася з аудиторією, де проходило заняття, могла не тільки слухати викладача, а й бачити інших студентів курсу, спілкуватися та взаємодіяти з ними. Ми разом застосовували техніки та обговорювали їх.
Викладач курсу Ірина Астаф’єва дуже легко підносить матеріал, її пояснення завжди зрозумілі, а практичні заняття дуже вразили мене своєю результативністю. Приємно те, що я не лише здобую знання, а й одразу ж на практиці опрацьовую свої проблеми. Можна сказати, що сама проходжу терапію у висококласного психолога.
На курс психосоматики я пішла саме тому, що знала про свою схильність до психосоматичних захворювань. Моїх книжкових знань було достатньо, щоб це зрозуміти, але я абсолютно не знала, що робити з цим розумінням, як усунути виявлені проблеми. Мені хотілося навчитися самостійно впоратися з ними. І на заняттях я отримала відповіді на свої запитання: Ірина нам давала техніки, за допомогою яких виходило «докопатися до кореня» проблеми та знайти вихід із неї.
Дуже рада, що знайшла цю школу! Я отримала перші результати роботи з власними запитами, познайомилася з різними техніками, з яких особливо сподобалися символдрама, робота з метафоричними асоціативними картами (МАК) та арт-терапія.
Хочу подякувати Ірині за її глибокі знання в темі та вміння подавати інформацію доступною мовою та в цікавій практичній формі. Думаю, її заняття будуть корисні і людям, які бажають самостійно вирішувати проблеми зі своїм здоров’ям, і лікарям, які розуміють, що лікувати потрібно не симптоми, а причину захворювання (до речі, у нашій групі була студентка – лікар-практик).
З нетерпінням чекаю наступного модуля навчання (всього їх сім)! А поки що проходжу курс практичної психології, про який мені теж є що розповісти. Після закінчення обов’язково поділюся враженнями)))

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Наталія Афанасьєва
15.10.2018

Цілком випадково зустріла дводенний тренінг «Робота з психосоматикою» Школи Психології «Larus». Психосоматика, на мою думку, є важливим аспектом, який необхідно враховувати при усуненні порушень здоров’я (особливо, коли медичний довідник дає «розмите» опис причин виникнення хвороби). Очікування від тренінгу щодо гармонійного поєднання теорії та практики виправдалися.

Завдяки захоплюючому викладу матеріалу та цікавим практичним завданням, останні вихідні вересня пролетіли як одну мить. Дякуємо великому провідному тренінгу практикуючому психологу Ірині Астаф’євій за такий великий обсяг корисної інформації та практики за такий короткий проміжок часу.

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Григорова Оксана
21.06.2018

Дуже довго я йшла на вибір саме такого курсу. Різні пошуки навчальних матеріалів та лекцій були звичайно корисні, але курс “Робота з психосоматикою” зумів розкласти і впорядкувати все в моїй голові. Сказати, що мені сподобалося, це нічого не сказати. Практикуючий психолог і викладач Ірина зуміла донести всі нюанси настільки доступно, що зрозумів би навіть і дитина. Завдяки прикладам та докладному поясненню Ви зможете відчути та пропустити через себе багато корисних технік, які допоможуть не лише у Вашій особистій практиці та роботі, а саме Вам як людині, особистості.

Усім, хто зацікавлений у цій темі і все ще сумнівається, відкиньте всі сумніви! Ви не втратите багато часу і набудете безцінних знань. Хотілося б висловити величезну подяку Школі Larus та зокрема Ірині Астаф’євій за терпіння та любов до своєї справи! З повагою Христина.

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Христина Шевчук

Додати відгук