Відгуки по курсу "Жіночий тренінг Повернення до себе"


Вся інформація про тренінг

22.02.2022

Всім доброго доби. Хочу поділитися своїми відчуттями після проходження тренінгу Повернення до себе. Крім добре проведеного часу, в цікавому та різнобічному колективі, я як психолог-початківець отримала хороший досвід взаємодії. Відкрила свої трегерні точки та знайшла цікаві методики роботи.

На даний момент продовжую навчання, але на курсі “Практична психологія”. Поки що можу сказати, що завдяки минулим восьми заняттям я реально бачу в собі зміни, які побічно відбиваються в моєму оточенні. Рости завжди складно, але це завжди цікаво. Цінність цих уроків для мене велика, пишу абсолютно щиро.

Школу вибирала інтуїтивно та не помилилася. Дякую собі та колективу, організаторам за можливість якісно працювати над своїм життям та відкривати нові навички.

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Нерозіна Аліна
31.03.2021

Мені пощастило виділити вільні вихідні, і я вже точно знала, як я їх проведу. Жіночий тренінг разом із моїм улюбленим викладачем Анною. Чому я вирішила записатися – все дуже просто. Це час, який ти витратила на себе, свою внутрішню гармонію, що дозволяє наповнитися новими знаннями, ресурсами. Для себе після закінчення тренінгу я зрозуміла, що я перебуваю в гармонії з собою, що я рухаюся в правильному напрямку і в мене є для цього ресурси. Такому результату послужило ще те, що я пройшла в Ані курс «Практичної психології».

Цей тренінг я порекомендувала б усім представницям прекрасної статі, які відчувають у собі невпевненість, образи, страхи. Усім, хто хотів би сформувати собі уявлення свого ідеального партнера. Я хочу подякувати всім учасницям цього тренінгу за відкритість і приємну, теплу обстановку, яку нам змогла створити наша Анна.

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Вікторія Романчук
16.03.2021

Дорогі дівчата рекомендую Вам відвідати “Жіночий тренінг“, я залишилася дуже задоволеною і отримала багато цікавих, а головне корисних знань. Застосовуватиму їх у житті! Познайомилася з новими людьми, вони відкрилися та перетворилися за допомогою методик, які нам давала Прокопенко Ганна – чудовий вчитель, психолог, а також прекрасна та відкрита людина!

За час роботи я змінилася сама! Відчула впевненість та легкість у собі, відкрила в собі свою внутрішню цінність як жінка та полюбила себе більше. Я дуже вдячна і раджу всім пройти, це перший крок до внутрішніх змін!

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Юлія Загінайло
27.01.2021

Нещодавно відвідала он-лайн форматі «Жіночий тренінг», спрямований на усвідомлення своїх потреб, своєї цінності, жіночої енергії.

Для мене онлайн участь у груповому тренінгу була новинкою, раніше подібні заняття відвідувала лише очно, але в моєму місті нічого подібного не проводиться, а мені дуже хотілося пройти самій і поповнити свої знання саме практиками для жінок. Деякі з них планують застосовувати у своїй роботі, вони були для мене корисними та цікавими.

Тренінг добре структурований, за всіма техніками кожному учаснику дається можливість висловитись і зворотний зв’язок від психолога та групи. Жіночий тренінг мені дуже сподобався, планую надалі відвідати інші тренінги та заходи.

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Світлана Іванова

Додати відгук