Відгук


Пройшла тренінг «Мрії збуваються» з психологом Інною Коротич онлайн. Дуже хотілося подивитись процес реалізації бажань через призму психології. В цілому, я досить активно вивчала питання цілепокладання та досягнення цілей, але деякі бажання все одно залишалися нереалізованими. Основним моїм завданням на даному тренінгу було проаналізувати свої мрії та виявити блокуючі фактори, що заважають їх досягненню.

У процесі навчання вдалося провести ревізію своїх цілей, переосмислити їх значущість (визначити ключову мрію), виявити та опрацювати страхи, пов’язані з мріями, визначити дії для досягнення бажаного (скласти «маршрутний лист»). Дуже цікаво було попрацювати з асоціативними картами «Особисті кордони» (щось нагадало гру «Dixit»).

За підсумком у мене є розуміння, над чим слід працювати, щоб досягти бажаного, а також з’явилося ще більше інтересу до психології в цілому. Тренінг буде корисним усім, хто хоче розібратися у своїх бажаннях і краще зрозуміти механізм їх досягнення, і просто любителям психології. Дуже дякую Інні за інсайти та коучинг, за допомогу в пізнанні себе, дуже рада знайомству!

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Ганна Сергєєва