Відгук


Курс у школі @larus_school який змінює мій світ всередині та зовні (про внутрішні зміни читайте нижче), а про зовнішні напишу трохи пізніше. Вони вже запустилися в процес, залишилося почекати зовсім небагато і ви побачите результат моєї роботи над собою. І це будуть не слова, а реальність. І це не просто про мрію, це про те, які інструменти мені допомогли дійти мети.
Вивчила ще один потужний, сильний та глибокий інструмент, “усунення співзалежності від людини”. Таких відчуттів я ще не відчувала
Вдалося відстежити співзалежність із чоловіком на рівні комунікації. Вразило те, що дуже легко я відпустила цей тонкий повітряний зв’язок.
А ще помітила нові відчуття у тілі під час практики. Навіть займаючись йогою, мені були не зрозумілі деякі рухи. А тут розслабившись у тілі, відчула наповненість, щось моє повернулося і те, що було незрозуміло, раптом само собою просунулося.
Я дозволила собі насолодитися почуттям взаємозалежності зі своїм НОВИМ Я.
Бажаєте отримати безпеку, захищеність, кохання, спокій, власну цінність?
Людина, якій залежність від близьких, від почуттів, від бажань не заважають реалізувати свої ідеї та здобути свободу.
Людина, яка озирається на своїх батьків та коханих з вдячністю та теплом замість претензій та незакритих потреб.
🙋‍♀️Відгукується?
Це медитативна техніка, яка допоможе створити особливий енергетичний простір та допомагає інтегрувати енергію, дає додаткову силу.

Викладач:

Ірина Островерх

Автор:

mif.ili.reality