Відгуки по курсу "Дитяча психологія (Психологія для батьків)"


Вся інформація про курс

13.01.2021

Я протягом останніх двох місяців року проходила навчання у школі Психології LARUS дитячої психології – спочатку теорії, а потім і практики у чудового психолога Юлії Букіної.

Дуже задоволена курсом. Психологи знають, як багато інформації, літератури, напрямів у психології. На цьому курсі Юлія давала вичавки з такого пласта інформації, дуже структуровано, цікаво, з прикладами та відповідями на запитання. Чітко було розглянуто алгоритм роботи з дитиною та сім’єю. На практиці розбиралися всі основні запити, з якими приходять батьки та методи їх корекції. Також нам була надана вся теорія в електронному вигляді та до кожного заняття списки літератури, що рекомендується. Я займалася онлайн і не пошкодувала дуже зручно. Усі практичні завдання виконувала та скидала до загальної групи, де їх обов’язково розбирав тренер, розповідаючи багато історій-прикладів із практики.

Дякуємо школі LARUS та Юлії Букіній за цей курс. Я рада, що вас знайшла!

Викладач:

Юлія Букіна

Автор:

Каріна Дударєва
02.10.2020

Наприкінці вересня 2019 року я завершила 2-місячний курс “Дитяча психологія” у школі Ларус. За своїми заняттями я викладач, крім того, цікавлюся психологією і давно підшукувала щось подібне. Школа пропонує різні форми навчання (групові, індивідуальні, очно та он-лайн), що дуже зручно.

Особисто мені курс дав не лише цінні знання та навички, а й безліч позитивних емоцій. Наш викладач та психолог Юлія будувала заняття практично, раціонально, пізнавально і водночас дуже захоплююче та легко. Наприкінці кожного заняття пропонувалася практика, під час якої можна було закріпити щойно отримані знання та відчути роботу психолога у дії. До того ж подавалося все в такій формі, що особисто мене уроки не втомлювали, а навпаки, мотивували і виникало бажання вчитися далі.

Окремо хочеться сказати про організаційний процес. Всі матеріали занять завжди вчасно розсилалися, перед початком на столі на нас чекали готові роздруківки, все необхідне для практичної частини. Це робило процес злагодженим, організованим та раціональним. Звичайно, за все вищеперелічене хочу подякувати викладачеві Юлії, адміністраторам Школи Ганні та Віталію. Цей курс може бути цікавим батькам, вчителям і всім, хто тим чи іншим чином має справу з дітьми. Під час навчання крім теорії було запропоновано багато практичних порад, як поводитись у тій чи іншій ситуації. Крім того, існує окремо практичний курс із дитячої психології, на який я вже записалася. Хотілося б і надалі співпрацювати зі школою Ларус та порекомендувати її всім, хто шукає якісних курсів психології.

Рік по тому:

Зі школою Ларус я маю справу не вперше. (І дуже сподіваюся, що не останній) Хочеться сказати багато добрих слів про її співробітників: викладачів, менеджерів – усіх тих, хто організовує процес роботи, робить його максимально корисним та захоплюючим. Викладачі дуже компетентні, захоплені своєю справою. Організація на висоті. Своєчасність, пунктуальність, інформативність – це слова, якими можна охарактеризувати роботу школи. Окрім того, організація надає індивідуальну систему бонусів. Сподіваюся на подальшу співпрацю та не замислюючись рекомендую всім.

Викладач:

Юлія Букіна

Автор:

Людина Думаюча
08.05.2020

Я пройшла курс дитячо-батьківських відносин у очному форматі. На курсі дитячої психології багато теорії та практики, багато корисних методик та книг поповнили мою скарбничку знань!!!!! Також працювали з метафоричними картами, з проективними методиками! Знання, отримані в школі психології, допоможуть мені в моїй професійній діяльності педагог, психолог!!! Я не зупиняюся, планую відвідати ще один курс у цій школі!

Викладач:

Юлія Букіна

Автор:

Марина Павленко
22.04.2020

Добридень, я пройшла курс “Дитяча психологія” у форматі онлайн групи, записатися вирішила тому що виникали питання спілкування з дітьми. У мене дочка 6 років і син-підліток із проблемою спілкування з однолітками та з нами = батьками. Пройшовши цей курс, стала краще розуміти дітей, а вони мене. Ще дуже сподобалося, що курс спрямований не тільки на дітей, а в цілому на всю родину. Дізналася багато цікавих ігор, які збирають сім’ю разом та захоплюють усіх учасників.

Цей курс насамперед я б порекомендувала тим, хто тільки збирається завести дитину, хто зіткнувся з труднощами у спілкуванні з дітьми, хто хотів би підвищити свій рівень знань, загалом, мабуть, усім. Хотіла б подякувати викладачеві Букіну Юлії за цікаві лекції, за легку подачу матеріалу, за відповіді на всі наші тисячі запитань. Ще хотілося б подякувати адміністраторові Ганні за швидке реагування та допомогу у питаннях. Організація на найвищому рівні, дуже рекомендую всім пройти цей курс, і ще обов’язково повернуся до цієї школи, у них багато цікавих та корисних курсів.

Викладач:

Юлія Букіна

Автор:

Анна Прокопова
29.05.2019

Кілька тижнів тому завершила курс Дитяча психологія у форматі онлайн. Вирішила записатися на цей курс тому, що по-перше я мама чудової дитини і мене цікавило питання розуміння “внутрішнього світу” дітей та порозуміння з ними. А по-друге, я захоплююся психологією.

Я дуже задоволена програмою цього курсу. Хочу подякувати викладачеві цього курсу Юлії Букіній за те, що ділилася з нами своїм досвідом. Особливо цікавив підлітковий період і тепер я маю уявлення про те, як поводитися з дитиною в цей період. Єдине про що я шкодую те, що не пройшла ці курси раніше, тому що були моменти у вихованні, де я не розуміла як поводитися і що робити. Проте тепер я знаю, що наступні “вікові кризи” ми з дитиною подолаємо без стресу та шкоди для свого здоров’я.

Хочу порекомендувати цей курс для всіх матусь, які хочуть бачити своїх дітей щасливими. А також хочу висловити свою подяку адміністраторові Ганні за її уважність та чуйність. Велике дякую Школі Ларус за те, що ми маємо можливість отримувати нові знання, досвід, чудову атмосферу та нові знайомства!!!

Викладач:

Юлія Букіна

Автор:

Вікторія Чеховська

Додати відгук