Відгуки по курсу "Практична психологія"


Вся інформація про курс

23.04.2024

Величезна подяка школі “Ларус” та нашому викладачеві Наталі! Дуже цікавий та наповнений курс. Багато практики, методик та технік. Можна сміливо сказати, що у одному невеликому курсі зібрано дуже багато інформації про різні напрями у психології. Лекції інформативні та наповнені, матеріалу додаткового, що ще читати та читати!

Для новачків, тих, хто тільки відкриває для себе світ психології, це найкращий курс. Після нього однозначно прийдуть ідеї куди й у якому напрямі психології рухатися далі.

Хочу окремо відзначити професіоналізм та людські якості Наталії, до неї на заняття завжди приходила із задоволенням. Спочатку хотіла вибрати інший курс, але мені порекомендували спробувати з практичної психології, і я жодного разу не пошкодувала. Завдяки йому пазли в голові стали потроху складатися у загальну картинку.

Класна група, приємна дружня атмосфера, нові знання та навички. Забираю із собою тепло, приємні емоції та подяку за прекрасні місяці навчання!)

Викладач:

Наталія Пивоварова

Автор:

Жанна
18.04.2024

Чудовий курс і чудовий викладач! У захваті від знань, практик, атмосфери і в цілому від ставлення до учасників курсу. Все дуже структуровано, приділяється достатньо уваги деталям, основам, особистим проблемам, що показує високу продуктивність як курсу, так і викладача).
Дякую за працю, знання, час і допомогу! Це було чудово!
Рекомендую!

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Ольга
18.04.2024

Щиро дякую за курс, це було мега цікаво і корисно, я на шляху до кращої версії себе, дякую Анні Прокопенко за такий труд, знання і терпіння. !!!

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Шмідт Тетяна
25.03.2024

Хочу подякувати школі Ларус за курс «Практична психологія» та найкращому вчителю і мудрому наставнику Олені Плужник. Це були незабутні уроки, дуже цікаві теми та дієві практики. Я кожен урок чекала з нетерпінням, настільки вони були захоплюючими. В мені відбулися настільки глибокі переосмислення, що тепер я націлена змінити своє життя, і змінити на краще. Хочу присвятити себе психології і рухатися уже в новому для себе напрямку.

А взагалі, ці курси я рекомендувала б не тільки майбутнім психологам, а й усім хто хотів би розібратися в собі. Бо пройшовши цей курс, я змінилась на сто відсотків. Доречі атмосфера на уроках була дужа привітна (хоча онлайн уроки для мене – це вперше), і я вдячна за це дівчатам з групи і, звичайно, нашій Олені Плужник. Вона дуже відкрита, чуйна людина , а також відмінний спеціаліст та знавець в психології.

Я задоволена, що пройшла навчання в цій школі. І дуже раджу всім!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Галина Соловйова
21.03.2024

З величезною вдячністю звертаюся до школи Ларгус, особливо до нашого неймовірного наставника, Олени, за їх неоціненний внесок в мою освіту і розвиток в області практичної психології.

Останні чотири місяці стали для мене не просто періодом навчання, але справжньою подорожжю вглиб себе і професійного самовдосконалення. Завдяки вашому професіоналізму, глибоким знанням і безмежній підтримці, я змогла відкрити для себе нові аспекти психології і навчитися застосовувати їх на практиці.

Кожне заняття було наповнене цінною інформацією, актуальними кейсами і живим спілкуванням, що дозволило мені не тільки засвоїти теоретичні аспекти курсу, а й навчитися бачити і вирішувати реальні психологічні завдання. Ваша здатність надихати і мотивувати, Олена, залишила незгладимий слід в моєму професійному розвитку.

Особливу подяку хочу висловити моїм однокурсникам з потоку 102. Наша тісна взаємодія і доброзичлива атмосфера стали фундаментом для нашого спільного зростання і успіхів. Разом ми створили неповторне середовище, де кожен міг виразити себе та збагатити свій досвід новими знаннями та вміннями.

Отримання сертифіката – це не кінець, а новий початок на моєму шляху професійного психолога. Я відчуваю глибоку вдячність за надану можливість робити значущу роботу, спрямовану на допомогу людям та їх психологічне здоров’я.

Дякую кожному, хто супроводжував мене в цьому захоплюючому навчанні. Разом ми пройшли незабутній шлях, результати якого, я впевнена, будуть служити мені і моїм майбутнім клієнтам на благо. Спасибі вам за вашу відданість, мудрість і тепло!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Кужель Тетяна
06.03.2024

Хочу висловити безмежну вдячність школі, нашому Викладачу – Олені та всім, хто допоміг мені пройти цей захоплюючий шлях навчання з Практичної психології. Ці чотири місяці були для мене часом навчання, зростання та вдосконалення. Ваша експертиза, підтримка та мудрі поради відкрили для мене нові горизонти в цій непересічній галузі.
Ваша старанність та професіоналізм надихали мене кожного дня до досягнення нових висот.

Не менш важливою була підтримка та співпраця з моїми чудовими одногрупниками 101 потоку. Наш колективний дух і взаємна підтримка створили атмосферу, в якій кожен із нас міг розкрити свій потенціал та зростати як професіонал.

Отримавши сертифікат, я відчуваю величезну вдячність і радість від можливості допомагати людям з вирішенням їхніх проблем та сприяти їхньому психологічному благополуччю.

Ще раз величезне спасибі всім, хто був частиною цієї незабутньої подорожі!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Hanna Makivska
05.03.2024

Дуже гарний був курс, мені буде не вистачати всіх однугрупців, які стали близькими навіть скрізь екран ноутбука. Багато технік було на курсі, багато відкриттів. Дякую нашій викладачці, Анні Прокопенко. Вона змушувала нас замислитися над ситуаціями та шукати відповіді на питання, яких було багато.
Рекомендую цей курс для тих, хто хоче розібратися у собі та потребує впевненності у своїх силах спробувати себе в якості психолога.

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Олена
21.02.2024

Дуже дякую 🤩 Багато інформації, викладач просто супер, практики класні. Я в захваті від навчання! Багато дізналася, навчилася. З нетерпінням чекала на кожну лекцію. Час, проведений у нашій групі, просто безцінний. Я планую використати отримані знання надалі.

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Попришко Ірина
21.02.2024

Закінчився мій 4-х місячний курс з «Практичної психології» у цій школі. Це щось! Це 100 зі 100! Я не можу натішитися від усвідомлення, наскільки це потужний курс.

Це дуже міцний фундамент для старту діяльності в галузі психології і для тих людей, які просто хочуть змінити життя.

Я вдячна нашому вчителю, який відчинив двері абсолютно в іншу реальність. У ту реальність де, ти стаєш зовсім іншою людиною, де змінюються твої усвідомлення, змінюються думки, підхід до життя та людей. Змінюєшся ти!

Олена Плужник, дякую вам! Ви діамант і неймовірний наставник, вчитель, тренер, психолог і просто людина. Такий потік чистої та світлої енергії, любові до людей та до своєї справи. Він заряджає, надихає та змінює. Саме завдяки Вам люди, які просто прийшли розібратися у своєму житті, стали на шлях психології. Тому що людина, яка від душі робить свою справу, вона завжди передає величезний емоційний поштовх іншим людям.

Я дуже рада, що я потрапила до Larus, саме до цього викладача і в нашу групу. Це місце, куди щовечора хотілося бігти, щоб провести неймовірний і корисний час, скасовуючи всі свої справи. Це місце ресурсу. Не хотілося пропускати жодної лекції.

Дякую всім, хто причетний до організації цього курсу. Ви великі молодці. Від душі вдячна за багаж знань, за власне зростання, за переоцінку життя. За все!

Процвітання Вам! Безліч вдячних учнів та клієнтів. І до нових зустрічей!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Єлизавета
29.12.2023

Кілька днів тому закінчився мій перший курс по практичній психології. Моя ціль була спробувати набути нову професію, і як бонусом відчула себе іншою людиною. Практичні вправи (а їх було на заняттях достатньо), зробили свою справу.

Навчальний процес побудований таким чином, щоб ми на практиці відчули результат, матеріал лекції лаконічний, доступний для сприйняття. Викладач, Аня Прокопенко, згуртувала справжній робочий колектив. В ньому дуже цікаво було навчатись та ділитись досвідом.

Я дуже вдячна школі за організацію учбового процесу та раджу іншим проходити курси в Larus School ❤️

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Коваль Лариса

Додати відгук