Відгуки по курсу "Курс-практикум «Дитячий психолог»"


Вся інформація про курс

31.01.2022

Побувала на курсі-практикумі з дитячої психології, дуже вражена! Не очікувала отримати стільки практичної та цікавої інформації. Юлія дуже точно та цікаво розкрила усі теми. Дякую, йду вчитися далі❤️

Викладач:

Юлія Букіна

Автор:

Ірина
27.01.2022

Дуже рада була познайомитись із справжнім професіоналом своєї справи! Юлія прекрасний викладач та практик! Величезна подяка Вам Юлечка за те, що ділитеся своїм досвідом та знаннями! На курсі я здобула багато робочих інструментів. Всім початківцям та практикуючим психологам, педагогам та просто батькам рекомендую Ваші курси! Вони справді збагачують та розширюють можливості. Окреме дякую організаторам проекту за комфортне навчання!

Викладач:

Юлія Букіна

Автор:

Оксана Тарасенко
15.11.2019

Пройшла у жовтні Практикум по Дитячій Психології в очній групі. Вирішила записатись тому що мені дуже цікава дитяча психологія, так як планую по завершенню навчання у ВУЗі працювати з дітками. На цьому курсі були цікаві новітні методи та методики роботи. Сподобалась чіткість викладу матеріалу. Всі отриманні інструменти та знання допоможуть мені у діагностиці та корекції.

Рекомендую курс психологам як початківцям, так і які мають певний досвід роботи. Хочу подякувати Школі “Larus” за швидке та якісне інформування,за крутезну атмосферу та знання які так потрібні для особистісного й професійного зростання.

Викладач:

Юлія Букіна

Автор:

Аліна Ющенко
15.11.2019

Нещодавно пройшла Практикум з Дитячої психології в очному форматі. Дуже задоволена навчанням. На навчання підштовхнуло саморозвиток та отримання більше знань із практичної психології. Сподобався викладач. Багато дали практичних інструментів для роботи з дітьми, зі своїми страхами, емоціями.

Цінним для мене було так само і те, що я подивилася з нового боку на МАК карти (раніше думала, що це все марення). Вже купила собі набір (і це лише початок). Надалі використовуватиму всі техніки в роботі. Курс корисний як для психологів/студентів, так і для батьків/педагогів, що цікавляться.

Хочу подякувати всім хто брав участь у створенні, розробці та реалізації цього чудового курсу. Школі Ларус процвітання та ще більше нових учасників та класних тренерів.

Викладач:

Юлія Букіна

Автор:

Альона Стецович
24.10.2019

Пройшла Практикум з Дитячої психології в онлайн групі. Записалася на навчання для отримання практичного інструментарію для роботи. Отримала багато нового матеріалу, який використовуватиму на практиці. Порекомендувала б цей курс для психологів, які вже практикують. Хочу подякувати, насамперед, нашому тренеру та психологу – Юлії Букіні, і звичайно, менеджерові Школи Ларус – Ганні. Ще користуватимуся послугами Ларус надалі. Дякую за співпрацю!

Викладач:

Юлія Букіна

Автор:

Mariia Steele
24.10.2019

Хотілося б залишити свій щирий відгук про проходження практикуму з дитячої психології в онлайн групі. Маючи диплом практичного психолога, дуже хотілося набути додаткових практичних навичок і знань для роботи з дітьми. Хочу відзначити, що інформація в онлайн-версії була подана в повному, дуже доступному обсязі. Цей досвід дав мені поштовх для отримання нових знань у такому вигляді подання інформації.

Після закінчення курсу всі очікування було виправдано. Я отримала практичні та теоретичні знання у роботі з різними методиками та арт-терапією. Відкриттям для мене була робота з МАК картами, дуже багато витягла для себе корисного, можливо, навіть це дало мені поштовх до подальшого саморозвитку.

Я рекомендую цей курс усім студентам – психологам, початківцям та досвідченим практикуючим психологам, батькам. Дякуємо адміністрації Школи Ларус, дякую нашому викладачеві та психологу Юлії Букіній за досвід яким вона поділилася з нами, всі отримані матеріали обов’язково будуть використовуватися мною на практиці. Бажаю творчих успіхів всій команді Школи, нехай Ваша праця завжди буде гідно оцінена!

Викладач:

Юлія Букіна

Автор:

Дарія Федоренко

Додати відгук