Відгук


Мене звуть Олена. Я живу та працюю в Німеччині з 1999 року. Завжди цікавилася психологією, багато читала у цьому напрямі, як у діяльності, і з особистих мотивів. Використовувала багато психотерапевтичних методів з метою саморозвитку. Якоїсь миті виникла ідея, що якщо я змогла допомогти собі, то на це здатна будь-яка людина, якщо вона цього дійсно захоче. Ми всі здатні змінити своє життя на краще, іноді нам потрібен хтось, хто нам підкаже, як це зробити. Я дуже сподіваюся, що мені вдасться стати такою людиною, яка підтримає інших на шляху до себе, на шляху самопізнання та самореалізації. До того ж у мене виникло бажання робити це професійно. Тому я почала проходити різні курси і відвідувати семінари з психології та психотерапевтичних методів, на даний момент навчаюсь на натуропаті з психотерапії.

З бажання розширити свої знання та вміння почала шукати цікаві сертифіковані курси російською мовою. Так знайшла школу Ларус і була готова зареєструватись на всі курси відразу, настільки вони мене зацікавили. Пройшла курс Аніма-терапії, Психології зайвої ваги та Антистрес, і думаю, це не останні мої курси в цій школі, тому що якість навчання перевершила всі мої очікування. Дуже привітна та грамотна співробітниця адміністрації, високопрофесійний викладацький склад.

Я не тільки дізналася для себе та про себе щось нове, а й познайомилася із чудовими та цікавими людьми. Мені хочеться подякувати всім співробітникам цієї школи за ідею навчання у такому міжнародному форматі, а особливо адміністратора Ганну та моїх дорогих викладачів. Дякую вам величезне за вашу працю.

Викладач:

Євген Хавренко

Автор:

Alena Olena