Відгук


Прошла онлайн курс Практична Психологія у Світлани Правдіної. На курс прийшла пропрацювати себе.

Можу сказати, що “Я” До курса і ПІСЛЯ – це дві різні людини. Що мені дав цей курс: підняла свою самооцінку, пропрацювала свої обіди і страхи, покращила відносини з рідними (чоловік, діти, батьки, друзі). Пройшла багато технік в різних направленнях і навчилась приміняти їх для свої потреб. Навчилась краще розуміти і зчитувати оточуючих людей. І саме головне, навчилась розпізнавати і працювати зі своїми проблемами. З’явилось розуміння в чому суть проблем інших людей і бажання примінити отриманні на курсі знання для допомоги іншим.

Цей курс можу порекомендувати як починаючим психологам так і просто людям, які готові працювати над собою. Хочу подякувати своїй групі за те, що потрапили в мій простір і за спільну працю і підтримку один одного. І найголовніше! Хочу подякувати Світлані Правдіній! Це найкращий викладач, якого я тільки могла собі уявити! Дуже щира і відкрита людина! Коректна і професійна! Справжній спеціаліст в своїй області! Вміє правильно і зрозуміло подати матеріал. Вміє дати розуміння проблеми і як з нею працювати. Вміє підтримати і знайти потрібні слова в будь-якій ситуації!

Дуже задоволена цим курсом! Буду і надалі проходити інші курси саме в вашій школі і поглиблювати свої знання! Дякую всім, і також команді школи LARUS

Викладач:

Світлана Правдіна

Автор:

Альона Кондратюк