Відгук


Нещодавно пройшла дводенний тренінг “Методики першої психологічної допомоги”. Вважаю, що тема актуальна завжди, а за умов війни особливо. Оскільки зі школою Ларус я маю справу не вперше, то чекала лише на хороше. І не залишилася розчарована.
Викладач Анна дуже грамотно та структуровано підійшла до теми. Пояснила теорію, запропонувала покрокову поведінку у тих чи інших ситуаціях, звернула увагу на те, що не варто робити, якщо хочемо надати людині допомогу.

Крім практичних порад під час тренінгу було запропоновано багато різноманітних технік: дихання, розслаблення, робота з МАК та ін. За вісім годин я отримала багато корисних знань та величезне задоволення від спілкування з викладачем та групою.

Окремо хочу проговорити про організацію. Усі матеріали з навчання надсилаються до групи вчасно. Інформація подається актуальна у доброзичливій, невимушеній формі. За що подяка як викладачеві, так і менеджеру Анні)
Все загалом принесло чудові емоції. Сподіваюся, що попрацюю з цією організацією ще неодноразово. Творчих успіхів вам, хлопці. І мирного неба нам усім))

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Аня