Відгук


Проходила курс з харчової поведінки онлайн у липні 2021 року. Записалася на курс, щоб зрозуміти особливості роботи з людьми із зайвою вагою і надалі використовувати це у роботі. Звернулась до Ларуса, бо вже проходила навчання тут минулого року на курсі Практична психологія і мене дуже порадували і якість попереднього курсу та організованість та привітність менеджерів.

Вчитися в Ларусі зручно, зрозуміло та дуже приємно. Щодо цінності курсу Психологія зайвої ваги: ​​він перевершив мої очікування. Курс складається з усього 6 занять, але вони виявилися дуже ємними та структурованими. Особисто для мене особливо цінною виявилася інформація про причини зайвої ваги, особистісні особливості клієнтів із зайвою вагою та те, як з такими клієнтами працювати. Як наслідок – більше зрозумілості з чого починати роботу, на що звертати увагу в процесі, які методики можна використовувати.

Окреме спасибі викладачеві Олені Юріївні. У досить короткому за часом курсі їй вдалося поєднати дуже сильну теоретичну базу та практичний компонент, та поділитися особистим досвідом. Буквально кожну пропозицію хотілося конспектувати. Крім того, в учасників залишаються чудові презентації, складені самим викладачем. Хочеться звернути увагу, що курс у тому вигляді, в якому він був викладений нам, написаний дуже професійною мовою – з значною кількістю термінів, посилань до наукових досліджень, теорії. Тому, на мій погляд, насамперед буде корисним саме фахівцям – психологам консультантам, терапевтам.

Викладач:

Олена Павленко

Автор:

Катерина Садлівська