Відгук


Ідея розпочати професійно навчатися психології у мене була вже давно. Ще навесні минулого року почала дивитися пропозиції у нашому місті, оскільки розглядала лише очні курси. Карантин вніс свої затримки, тож лише у жовтні я пішла на курс «Практична психологія» у школі Larus. Вибирала сама, спираючись лише на відгуки в інтернеті та особисті відчуття. Зміст курсу, формат занять, викладач та атмосфера у групі створили чудову можливість засвоїти та розширити свої знання. Навчатися було комфортно, курс містив дуже багато практики, яка для мене була пріоритетною.

Викладач Анна Прокопенко створила атмосферу підтримки, розуміння та взаємодопомоги у групі, кожне заняття було ще одним кроком у свою глибину. Я зрозуміла, наскільки важливо бути розуміючим, залученим і підтримуючим людиною і, звичайно ж, фахівцем. Під час курсу я вчилася вільно говорити про свої почуття, слабкості і бачити в собі сторони, які потребують роботи над собою.

Впевнена, що цей курс допоможе будь-якій людині вийти на якісніший рівень життя, адже робота над собою допомагає побачити перспективи та шляхи до радості та гармонії в житті. Початківцю психологу такий курс допоможе повірити у свої сили, адже завдяки викладачеві та керівництву школи до кінця курсу я справді відчула, що хочу та можу працювати з людьми з питань психології..

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Катерина Тараканова