Відгук


З величезною вдячністю звертаюся до школи Ларгус, особливо до нашого неймовірного наставника, Олени, за їх неоціненний внесок в мою освіту і розвиток в області практичної психології.

Останні чотири місяці стали для мене не просто періодом навчання, але справжньою подорожжю вглиб себе і професійного самовдосконалення. Завдяки вашому професіоналізму, глибоким знанням і безмежній підтримці, я змогла відкрити для себе нові аспекти психології і навчитися застосовувати їх на практиці.

Кожне заняття було наповнене цінною інформацією, актуальними кейсами і живим спілкуванням, що дозволило мені не тільки засвоїти теоретичні аспекти курсу, а й навчитися бачити і вирішувати реальні психологічні завдання. Ваша здатність надихати і мотивувати, Олена, залишила незгладимий слід в моєму професійному розвитку.

Особливу подяку хочу висловити моїм однокурсникам з потоку 102. Наша тісна взаємодія і доброзичлива атмосфера стали фундаментом для нашого спільного зростання і успіхів. Разом ми створили неповторне середовище, де кожен міг виразити себе та збагатити свій досвід новими знаннями та вміннями.

Отримання сертифіката – це не кінець, а новий початок на моєму шляху професійного психолога. Я відчуваю глибоку вдячність за надану можливість робити значущу роботу, спрямовану на допомогу людям та їх психологічне здоров’я.

Дякую кожному, хто супроводжував мене в цьому захоплюючому навчанні. Разом ми пройшли незабутній шлях, результати якого, я впевнена, будуть служити мені і моїм майбутнім клієнтам на благо. Спасибі вам за вашу відданість, мудрість і тепло!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Кужель Тетяна