Відгук


Пройшла курс “Практична психологія” у форматі очної групи. Чому вирішила записатися на навчання, тому що хотіла навчання офлайн і надалі розширювати знання з психології, а саме школа Larus надає великий вибір курсів у психології.

На курсі отримала багато інсайтів, а саме при практиці різних методик змогла чітко визначити напрямок, в якому хочу працювати і розвиватися. І найголовніше я пропрацювала свою особисту проблему з батьком (образа та неприйняття) за що дуже вдячна викладачеві Пивоварової Наталі. Вразило те, що на курсі дуже багато проводили різних методик і практик, і завдяки цьому я вже безпосередньо на курсі відчула все на собі і можу визначити з якими методиками я працюватиму, а з якими ні. Так як я новачок, то з твердою впевненістю можу сказати, що цей курс буде цікавий як професіоналу так і початківцю.

Завдяки інформації, яку отримала тут, я змогла зрозуміти, чи хочу я працювати в цій сфері, розвиватися далі і потрібно мені це все чи ні. Пройшовши курс хочу сказати, що інсайти ви отримуєте з першого заняття! Насамперед хочу подякувати моєму викладачу Пивоварову Наталію за всі знання якими вона поділилася з нами. Наталя дуже багато чого мене навчила, змогла підібрати практики, які зайшли мені на всі 100% і завдяки цьому ми пропрацювали багато моїх особистих проблем. Вдячна моїй групі, за час курсу ми стали однією сім’єю, навчилися один одного слухати та чути.

Дуже багато обміну інформацією та життєвими спостереженнями! І звичайно ж дякую всім творцям і персоналу школи Larus, ви робите величезний внесок у напрямку психології. Дякую за знання отримані, за всіх хто нас оточували протягом навчання, за затишний та теплий офіс, і звичайно ж дякую за всі подарунки та презенти, які ви нам подарували це дуже приємно! Ну а за каву та цукерки на кожному занятті окрема подяка!!!))))

Викладач:

Наталія Пивоварова

Автор:

Людмила Семеняка