Відгук


Тиждень тому я завершила курс “Практична психологія” онлайн. Сказати що я кайфувала від навчання, це нічого не сказати. Я завжди відчувала що мені подобається психологія, і одного дня, після прочитання книги, вирішила не тільки думати про те що психологія мені подобається, а ще й діяти і тоді я почала шукати курси. Сайт школи Larus попався мені першим, і я довго не думала, зразу вирішила що я буду тут навчатися. Саме те, що в цій школі придумана така система онлайн, це просто чудово. Я вдячна тим людям хто це втілив для нас в життя, адже для таких людей як я, просто здійснилася мрія, а без такої можливості навчатися онлайн, я могла втратити декілька років.

На курс навчання я йшла з цілями зрозуміти себе краще, адже без цього неможливо досягнути успіху, але хочу сказати, що я отримала набагато більше ніж могла собі уявити. Я пройшла свою терапію, отримала не тільки знання, а й практичне застосування їх в житті, конкретні інструкції, а ще й можливість допомогти тим людям які потребують допомоги, як і я в свій час. Це безцінний досвід в моєму житті, який я завдячую всім людям які постаралися зробити, реалізувати його.

Особливу подяку, звичайно, хотілося б висловити нашому тренеру Елені Плужник, яка приклалася до цього повністю професійно, та атмосфера в групі, яка була присутня за весь час нашого навчання, завдяки їй, завдяки учасникам. Елена професіонал з великої літери, адже не кожен тренер може передати свої знання настільки відкрито, щиро і щедро. Окрема велика подяка нашій Анні Новицькій, яка звжди піклувалася про нас, як мама про своїх дітей, щоб в нас завжди вчасно була та інформація, з якою нам потрібно було працювати. Без Вас, цього всього могло не бути. Я дуже щаслива, що на світі є такі люди. Дуже вас всіх люблю, і всім рекомендую, пройти цей дорогоцінний опит. Незалежно хто ви, жінка ви чи чоловік, молодий чи продвинутий в роках, темношкірий чи світлошкірий. Це потрібно всім. Я вдячна, що свій опит я отримала саме з вами!!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Маріанна Леньо