Відгук


Пройшла курс Асоціативно-метафоричні карти у форматі онлайн-групи. Я працюю практичним психологом у школі, але цей вид роботи мені був мало знайомий. Вирішила записатися на курс з 2-х причин: хотіла здобути практичні навички в роботі з МАК та хотілося познайомитися з методом роботи професійного тренера. Тренер Ірина повністю виправдала мої очікування! У мене поки що мало досвіду роботи у сфері психології, мені було важливо отримати професійні консультації, побачити та почути методи та способи подання інформації.

Я дуже вдячна Ірині за надані знання, методики, за її голос та за манеру спілкування – м’яку, захоплюючу, ненав’язливу та змістовну. Мені було цікаво все: і практичні заняття у студії, і дискусії між усіма учасниками курсу, та грамотні коментарі тренера. Самопізнання за допомогою МАК також є для мене важливою частиною переосмислення чи зміцнення власних позицій, які вже сформовані.

Набуті знання та техніки допоможуть мені у роботі з підлітками, а також їхніми батьками. З’явилося бажання розширити рамки та спробувати себе у консультуванні сімейних пар. Вважаю набутий досвід на цьому курсі чудовим стартом у розвитку умінь та навичок у сфері консультування за допомогою МАК. Дякую величезному Ірині, всій нашій групі учасників, адже ми навчалися і на їхніх життєвих прикладах теж, і адміністраторам – Анні та Віталію за трепетне ставлення до учасників групи. Можу порадити цей курс як психологам, так і звичайним людям для самоаналізу, самопізнання, а можливо й успішного старту у практичній діяльності.

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Ольга Мозгова