Відгук


Нещодавно отримала сертифікат про проходження курсу “Практична психологія” (формат мейлінг). Давно шукала можливість змінити професію (і врешті реалізувати свою мрію), крім того систематизувати ті знання, які отримала самостійно. Переглянувши пропозиції ВНЗ і різних курсів та порівнявши навчальні програми, все-таки зупинила свій вибір на даній школі саме через програму курсу. В ній, на мою думку, зібрані практично всі основні і необхідні теми.

Особисто для мене під час навчання стали несподіванкою результати власного тестування та деяких найближчих людей – почала під іншим кутом зору дивитися на ситуації. Вікриттям стали деякі сучасні напрямки психологічного консультування, на яких в подальшому і планую зосередити свій професійний інтерес. Загалом, даний курс я розглядаю як перший, важливий крок в подальшому освоєнні професії і як можливість вибрати саме свій напрямок роботи. Тому, думаю він може стати хорошим стартом для тих, хто вирішив спробувати себе в даній професії, також тим, кому знання психології необхідні паралельно з основним фахом.

Вдячна за співпрацю викладачу Руденко О. та адміністратору Віталію, з яким проходило безпосереднє вирішення всіх організаційних питань.

Викладач:

Олександра Руденко

Автор:

Тетяна Радинська