Відгук


Закінчився мій 4-х місячний курс з «Практичної психології» у цій школі. Це щось! Це 100 зі 100! Я не можу натішитися від усвідомлення, наскільки це потужний курс.

Це дуже міцний фундамент для старту діяльності в галузі психології і для тих людей, які просто хочуть змінити життя.

Я вдячна нашому вчителю, який відчинив двері абсолютно в іншу реальність. У ту реальність де, ти стаєш зовсім іншою людиною, де змінюються твої усвідомлення, змінюються думки, підхід до життя та людей. Змінюєшся ти!

Олена Плужник, дякую вам! Ви діамант і неймовірний наставник, вчитель, тренер, психолог і просто людина. Такий потік чистої та світлої енергії, любові до людей та до своєї справи. Він заряджає, надихає та змінює. Саме завдяки Вам люди, які просто прийшли розібратися у своєму житті, стали на шлях психології. Тому що людина, яка від душі робить свою справу, вона завжди передає величезний емоційний поштовх іншим людям.

Я дуже рада, що я потрапила до Larus, саме до цього викладача і в нашу групу. Це місце, куди щовечора хотілося бігти, щоб провести неймовірний і корисний час, скасовуючи всі свої справи. Це місце ресурсу. Не хотілося пропускати жодної лекції.

Дякую всім, хто причетний до організації цього курсу. Ви великі молодці. Від душі вдячна за багаж знань, за власне зростання, за переоцінку життя. За все!

Процвітання Вам! Безліч вдячних учнів та клієнтів. І до нових зустрічей!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Єлизавета