Відгук


Я вчора успішно завершила онлайн-курс “Практична психологія”. Записатися на курс мені порекомендували родичі, тому що бачили мої здібності до цього. Я ж, у свою чергу, давно займаюся саморозвитком, і розуміла, що можу вже багато дати іншим. Але йшла на курси з побоюванням. Бо була певна, що буде нудно. Але з першого заняття я приємно здивувалася запалу нашого психолога викладача Олени Плужник, її подача дуже професійна та викликає довіру до себе та до того, що вона дає.

Завдяки настрою на цей курс, який залежав від Олени та групи, я стала більш впевненою в собі та зрозуміла, що є тверде бажання та необхідність відкрити кабінет та займатися практикою. Про цей курс я із задоволенням розповіла своїм подругам та друзям. Після його закінчення хотіла б подякувати насамперед своїй мамі Наталії, яка наполягла на моєму навчанні. А також нашого викладача Олену Плужник, за те, що позбавила мене совкового сприйняття психології.

Окремо дякую своїй групі, а саме дівчатам: Лізі, Світліні, Олі, Ксенії, Юлії, Людмилі, Наталії та єдиному чоловікові, що вніс колорит у групу Євгену, за те, що допомогли усвідомити всю різницю і психотипи людей. За те, що особливим чином проявили себе. Ми всі МОЛОДЦІ!! Всім удачі та легких починань!!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Юлія Абросімова