Відгук
Дякую Ірині за цікавий та наповнений інформативно курс. Це викладач, що живе своєю справою та надихає інших. Було дуже круто і професійно. Дякую! Бажаю здоров’я та вдячних учнів!)
Викладач:
Ірина УсенкоДякую Ірині за цікавий та наповнений інформативно курс. Це викладач, що живе своєю справою та надихає інших. Було дуже круто і професійно. Дякую! Бажаю здоров’я та вдячних учнів!)
Викладач:
Ірина Усенко