Відгук


Я пройшла курс “Арт-терапії” у форматі онлайн-групи. Коли шукала собі школу, основним критерієм було охоплення максимально різнопланових технік та методів арт-терапії. Щоб навчання було за два дні, а фундаментальним, тривалістю кілька місяців. Я хотіла ґрунтовно познайомитися з усіма напрямками.

Те, що я отримала на заняттях – невимовно. Щоразу я несвідомо опрацьовувала якісь свої глибинні моменти, і після занять то пурхала як метелик, то плакала. Я не очікувала, що арт-терапія, в такій подачі як від Олени Плужник, може легко спілкуватися з підсвідомістю людини. Я переглянула своє ставлення до цього методу. І якщо раніше він був для мене як додатковий до мого навчання на магістра психології, то зараз арт-терапія для мене стала основним і вагомим напрямком моєї роботи.

Я рекомендую цей курс усім, хто навчається на психолога, а також чисто для себе, хто хоче дізнатися себе глибше. Я дуже вдячна всій школі “Ларус” за організацію, всі адміністратори завжди на зв’язку, всі питання вирішуються легко і швидко. А особливо я безмежно вдячна своєму вчителеві Олені Плужник, такий підбір технік, матеріалів, індивідуальна під групу подача інформації, веселі динамічні заняття, Олена має талант бути вчителем. Я отримала масу задоволення, а найголовніше – моє життя не буде колишнім.

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Аліса Клименко