Відгук


Пройшла онлайн навчання за програмою “Практична психологія” у школі психології Ларус. Давно цікавилася психологією людини і є практикуючим тарологом, тому вирішила пройти даний курс, щоб мати правильний підхід до людей у ​​процесі роботи з ними, так само курс став для мене відмінною проробкою моїх особистих психологічних проблем.

Навчання в цій школі дало мені чітке усвідомлення та розуміння роботи психолога, хочу пройти ще один у курс у цій школі в найближчому майбутньому. Можу порекомендувати курс всім, хто цікавиться психологією і бажає розпочати власну консультативну практику, або хоче опрацювати методики, техніки та практики для більш поглибленого вивчення самого себе, тобто курс може бути корисним у процесі особистої терапії учня.

Хочу висловити величезну подяку моїм одногрупникам та куратору моєї групи, практикуючому психологу, арт-терапевту – Світлані Правдіній, вона справжній професіонал, чудовий наставник, викладач та просто хороша людина. Бажаю школі психології Ларус та всьому викладацькому складу цієї школи здоров’я, успіхів та процвітання!!!

Викладач:

Світлана Правдіна

Автор:

Альона Смирнова-Сіра