Відгук


25 квітня 2019 року я успішно закінчив курс “Практична Психологія” школи LARUS у форматі онлайн навчання. Такий досвід навчання у мене в перші і його оцінюю позитивно, т.к. При роботі з викладачем не відчувалася відстороненість від групи, і онлайн-учасники навчання були постійно залучені до процесу.

Навчання психології вибрав задля зміни діяльності, а винятково для розширення власних знань. І як виявилося, вибір був вірним. Знання психології необхідні не лише самим працівникам цієї спеціальності, а й будь-якій людині, яка у своєму повсякденному житті стикається з іншими людьми. А людям, які не спілкуються з іншими представниками свого роду, тим паче треба відвідати цей курс, аби зрозуміти причини свого ізолювання 😊

Так як я не планую змінювати нинішню професію на спеціальність психолога, отримані знання, переважно були необхідні для аналізу своєї особистості, для розуміння своїх слабких та сильних сторін, переваг та здібностей. З упевненістю можу заявити, що саме з подачі курсу я відкрив себе з нового боку від частини тієї, яка мені не подобається, але зрозумів, що треба міняти. Набуті знання я зможу успішно трансформувати в нові навички та звички, які позитивно позначаться як на мені, так і на людстві загалом. До речі, тему нарцисизму ми також обговорювали.

За навчання новим навичкам та за отримані знання, насамперед хочу подякувати нашому викладачу – Ірині. Винятково компетентний фахівець, яка під час навчання відповідала на всі питання групи, давала повчання і навіть допомагала вирішувати особисті проблеми. Я залишився задоволений відвідинами курсу, я впевнений, що незадоволених не залишиться.
Дякую

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

An Ni