Відгук


Досить довго шукав підходящі мені курси психологів. В основному це закаркалі фрейдійські методики.

Я людина творча, віддаю перевагу новому і прогресивному. Зайшов на сайт Ларус. Моя увага привернула курс психологів – тренерів. Це мене зацікавило. Після телефонної розмови з менеджером Віталієм, я прийняв остаточне рішення пройти курс навчання у цій школі та на цьому курсі, причому індивідуально.

Результатом дуже задоволений. Зізнаюся чесно, на курс я прийшов із практично готовою програмою з трансформації особистості. Моїм наставником на курсі була Олександра Руденко. Олександра виявилася як досвідченим, практикуючим психологом, а й позитивно налаштованої, творчої особистістю. Заняття проходили захоплююче та невимушено. Як практикуючий психолог Олександра дала мені безцінний досвід проведення групових сеансів. Аналіз сильних та слабких сторін моєї програми призвів до переосмислення подачі моєї інформації.

На закінчення хочу сказати, курс був інформативним і плідним. Я дуже рідко когось хвалю і ще рідше рекламую, але Школа Психології «Ларус» рідкісний виняток, який я великим задоволенням згадувати і радити всім

Викладач:

Олександра Руденко

Автор:

Андрій Недопрядко