Відгук


На момент запису на курсах я працювала учителем у школі не перший рік. З кожним роком я розуміла, що те, що я роблю, не задовольняє мої душевні запити і те, чого я завжди прагнула. Мене мучило питання про зміну кар’єри, роботи, але, як багато хто, я не наважувалася так як прикипіла до цього місця роботи.

Я вирішила пройти курс Практична Психологія для того, щоб розібратися в собі, зрозуміти себе і зрозуміти, чим я хочу займатися в майбутньому. Та й у будь-якій співбесіді отриманий сертифікат про проходження курсу психології буде плюсом. Під час цього курсу я навчилася слухати себе та чути свої потреби. Я навчилася цінувати себе і приймати себе, навчилася багатьом технікам боротьби зі стресовими ситуаціями, гнівом, агресією. Найголовніше – це те, що курс дає впевненість у собі! Проходження практик дало неймовірний поштовх у розвитку мене як особистості, як дівчини.

Усі набуті мною навички допомогли мені вже у пошуках роботи, у проходженні співбесід. Я знайшла роботу. Я змінила ту систему, яка потроху гнобила мене до цих курсів. Я щаслива! Я б рекомендувала цей курс людям, які перебувають у підвішеному стані, на роздоріжжі доріг і не знають, чи варто їм змінювати щось у житті, тим, хто хоче набути навичок роботи з людьми, тим, хто хоче навчитися читати людей за жестами, мімікою. , тим, хто обіймає керівні посади і має проблеми з персоналом і тим, хто хоче, але не знає, як дати старт своєму саморозвитку.

Велике спасибі я хотіла б сказати організаторам курсів – Школі Ларус, психологу та викладачеві курсу Правдиній Світлані, а також менеджеру Анні, які весь цей час були поряд зі мною, завжди підтримували та йшли на зустріч якщо це було необхідно!

Викладач:

Світлана Правдіна

Автор:

Анна Погоріла