Відгук


Наприкінці минулого року завершила курс “Практична психологія”. Записалася нею, так виникло величезне бажання змінити рід діяльності. Під час цього курсу я глибоко пропрацювала свої “провали”, до яких зливалося багато життєвої енергії. Особливо результативними та вражаючими для мене виявилися практики з МАК. Не менш корисними були знання з арт-терапії: робота з Мандалою, Казкотерапія, Пісочна терапія! Ці практики дозволили мені побачити та усвідомити причини того, що я боялася бачити. З’явилося більше енергії та впевненості у тому, що можна не лише зіпсувати, а й виправити! Що все у наших руках!

Що психолог нас тільки направить, а ми маємо зробити правильні дії, вибрати для себе правильні стратегії на шляху до свого щастя! Цього висновку я дійшла наприкінці курсу! Я не тільки здобула практичні знання і набула нової навички, яку можу використати на благо собі і людям, але й доторкнулася до себе…

Хочу висловити величезну подяку нашому викладачеві – психологу Олені Плужник за проведений курс.
Олена-чарівна, добродушна жінка, компетентний психолог і позитивна людина. Щедро ділилася знаннями та досвідом роботи. Матеріал доносився цікаво, доступно та невимушено. Практики, які ми відпрацьовували із психологом, були глибокі, структуровані, цінні.

Подяка Олени за те, що вона має комфортну атмосферу в душовій затишку. Скористайтеся естетичною красою художнього оформлення у сучасній практиці. Олена дуже вдячна за те, що ми знаємо! Треба спробувати у локальному, закритому місці та у закритий день. Не треба ні на чому зосереджуватися та зосереджуватись! Ця розумна новинка – мій привілей! Ви повинні знати, що мета – все життя сферичних людей, без жодного сумніву, сов енергії!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Цурікова Інна