Відгук


Хотілося б залишити свій щирий відгук про проходження практикуму з дитячої психології в онлайн групі. Маючи диплом практичного психолога, дуже хотілося набути додаткових практичних навичок і знань для роботи з дітьми. Хочу відзначити, що інформація в онлайн-версії була подана в повному, дуже доступному обсязі. Цей досвід дав мені поштовх для отримання нових знань у такому вигляді подання інформації.

Після закінчення курсу всі очікування було виправдано. Я отримала практичні та теоретичні знання у роботі з різними методиками та арт-терапією. Відкриттям для мене була робота з МАК картами, дуже багато витягла для себе корисного, можливо, навіть це дало мені поштовх до подальшого саморозвитку.

Я рекомендую цей курс усім студентам – психологам, початківцям та досвідченим практикуючим психологам, батькам. Дякуємо адміністрації Школи Ларус, дякую нашому викладачеві та психологу Юлії Букіній за досвід яким вона поділилася з нами, всі отримані матеріали обов’язково будуть використовуватися мною на практиці. Бажаю творчих успіхів всій команді Школи, нехай Ваша праця завжди буде гідно оцінена!

Викладач:

Юлія Букіна

Автор:

Дарія Федоренко