Відгук


Завершив курс практичної психології. Моя мета була, якщо не стати практикуючим психологом, то хоча б набути навичок тренування власного мислення, розуміння самого себе, своїх бажань і мотивів. І можу сказати, що мети своєї я досяг. У багатьох ситуаціях тепер почуваюся впевненіше і, як би, “розумію” ситуацію, теорія переростає у практику.

Тепер про сам курс. Курс був побудований грамотно, матеріал дано професійно, безпосередньо, стисло і без “води”. Отримав унікальний ексклюзивний та перевірений матеріал, який ні в яких інтернетах не нагуглиш! Дуже цікаво проходили уроки. Багато теорії та ще більше практики.

Велике особисте моє спасибі Олені, яка веде нашого курсу, за величезну і чудово виконану працю! У кожному її слові відчувався досвід та знання справи. Чудова людина та педагог! І велике спасибі всім організаторам, все завжди доставлялося вчасно і точно. Зрозуміло, обома руками рекомендуватиму ваші курси. Може, колись ще щось у вас візьму, бо гроші були проплачені не дарма. Дякую, друзі, та подальших вам успіхів!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Haim Knokh