Відгук


Днями закінчила курс “Практична Психологія” у Школі Психології Ларус, місто Харкова, в індивідуальному онлайн форматі з викладачем Хавренком Євгеном. Давно мріяла отримати знання з психології від професіоналів. Цього року вийшло.

В інтернеті знайшла сайт цієї школи, зацікавила мене інформація про можливість навчитися індивідуально. Чому не в групі, хоча навчання майже вдвічі дешевше? На це питання я знайшла відповідь саме у процесі навчання із Євгеном. Я побачила для себе новий підхід до нового для мене СВІТУ. Психологія сьогодні справді новий погляд на Людину зсередини. Для мене важливою є Індивідуальність у Людині, саме це мене привабило для подальшого навчання.

Зараз через три місяці ці знання збагатили мене і в чомусь змінили, точніше розширили мій погляд на багато процесів у житті. Я вдячна адміністратору школи Анні за допомогу у виборі викладача. Сьогодні психологія змінилася як і сама Людина. Тому ВАЖЛИВА подача нових знань не просто грамотна та професійна, а з індивідуальним підходом самого Викладача для новачків.

Євген на кожному занятті не просто намагався донести до мене нову інформацію, а саме своє професійне бачення та розуміння, що для мене найбільш цінне. Це відчувалося у кожному слові, у кожній фразі Євгена. Саме на цих заняттях я зрозуміла приказку “не кидати слова на вітер”, це дуже важливо. Я все життя вчуся саме цьому відповідати за кожне своє слово, дякую Євгену за ці УРОКИ.

Моя самоосвіта на цьому не зупинилася, цей процес тільки розпочався. Я дуже хочу стати справжнім професіоналом у цій Професії, відкрити свою практику, як тільки отримаю Сертифікат про закінчення курсу з психології. МОЯ МРІЯ ЗДІЙСНИЛАСЬ. Тим, хто дійсно хоче отримати ЗНАННЯ з психології, я рекомендую звернутися до Школи Ларус. Тут можна знайти те що важливо і необхідно для кожної ЛЮДИНИ, яка шукає СЕБЕ!

Викладач:

Євген Хавренко

Автор:

Ірина Гузаніна