Відгук


Я пройшла навчання у школі психології «Ларус»: курс «Прктична психологія» у форматі онлайн-групи.
Шукала онлайн-курси, на яких можна отримати сертифікат із психології, потрібно було для працевлаштування. Школу знайшла в Інтернеті, шанувала програму. Вона здалася мені достатньо повною для отримання базових знань із психології. Не особливо уявляла, як можна навчатися у групі он-лайн.

Коли почалося навчання, я була приємно вражена. Теоретична інформація становить близько 30% від курсу, решта – практика. Багато методик, які ми випробували на собі, пропрацювавши тим самим власні проблеми, і які можна з успіхом використовувати як у роботі, так і для власного розвитку. Всі матеріали надсилаються на електронну пошту, так що писати практично нічого не потрібно.

Хочу подякувати Анні Новицькій за хорошу організацію навчального процесу. І особлива подяка нашому наставнику Олені Плужник, яка не просто навчила нас азам практичної психології, а змінила погляди на життя кожного учасника групи, поділяючись своєю добротою, щедрістю та вселяючи віру в успіх.

Даний курс буде корисний усім, хто цікавиться психологією, хто прагне розвитку і хоче змінити своє життя на краще, а також тим, хто вивчав теорію, але не має практичних навичок роботи.

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Ірина Препелиця