Відгук


У травні цього року я завершила курс Психолог Тренер, в онлайновій групі.

Довгий час шукала на просторах інтернету і у себе в країні таке навчання, але марно. Так як я вже 9 років працюю Психологом у Перинатальному центрі, а також був досвід роботи у спеціалізованому будинку дитини, з вагітними жінками, з лікарями, мені весь час доводиться проводити тренінги, презентації та інші заходи, де потрібні навички тренера, щоб грамотно вміти не тільки донести інформацію та контролювати процес навчання.

Я шукала саме таке навчання, де всьому навчили б покроково. Коли знайшла на сайті школи Ларус, інформацію про курс Психолог Тренер дуже зраділа і відразу ж записалася. Порядок викладу, надання матеріалів, організація онлайн-формату, все на найвищому рівні, все сподобалося. І ціна за навчання була прийнятна, що для мене важливо. А головне ми отримали цінні знання, спробували практично всі техніки, на кожному занятті був зворотний зв’язок з того, що ми засвоїли, перевірка домашнього завдання, персональні рекомендації кожному з учасників і відповіді на запитання.

Дякую Школі Ларус, всім учасникам нашої групи та окремо Анастасію, а також нашому викладачу Олександру за проведення цього курсу. Усі на 100% виправдали мої очікування! Ще раз дякую всім та бажаю процвітання, успіхів школі, тренерам, адміністрації школи Ларус!

Викладач:

Олександра Руденко

Автор:

Kalina Medeuova