Відгук


Хочу залишити і свій відгук про пройдений курс «Практична Психологія» та про Школу Психології «Larus». Оголошення знайшла через інтернет, списалася з адміністратором та швидко отримала роз’яснення та доп. інформацію. Я вирішила вибрати індивідуальний формат навчання, оскільки мій графік роботи не збігався із загальним форматом (навчання у групі). Це трохи дорожче, що цілком обґрунтовано і дуже комфортно. Тому що графік вибудовуємо не порушуючи при цьому розпорядку, що склався в житті.

Моє рішення ознайомитися з психологією було потрібно для моєї основної роботи, орієнтуватися в психології людини і робити швидко діагностику на виявлення здорової психіки і порушення психічного здоров’я. Я не мав завдання стати психологом. Але орієнтуватися, розрізняти і діагностувати бачити причину і наслідки тієї чи іншої людини, яка відбувається в житті, мені дуже добре вдалося. А спочатку мені здавалося, що психологія це темний ліс і орієнтуватися в ній дуже складно.

Після завершення курсу, хочу висловити подяку моєму викладачеві Євгену Хавренко, як хорошому фахівцю та професіоналу. Він дуже вміло показував і пояснював як орієнтуватися та керувати новими техніками у психології. Бачити напрямки, сортувати та керувати знаннями. Мені показали людину з іншого боку, що дало змогу наповнитися новішими знаннями. Якщо рекомендувати кому будуть корисні такі знання, це насамперед управлінцям, топ-менеджерам, менеджерам середньої ланки, бізнесменам, організаторам, тобто. тим людям, хто перебуває у постійному контакті з людьми. Повірте, що продіагностувати клієнта, або людину якої наймаєш на роботу, або з ким хочеш співпрацювати, протягом першої розмови, дорогого коштує. Це колосальна економія часу та ваших ресурсів. Не гадати на “кавовій гущі” – чому так вийшло (адже ця людина давала великі надії), а бути підготовленою до сюрпризів життя. Попереджений означає озброєний та захищений.

Також хочу подякувати адміністратору, який дуже коректно допомагав мені з оплатою курсу (я мав складнощі з переказом коштів з іншої країни) у підборі зручних форм оплат. Хочу ще додати, що мене забезпечили достатньою кількістю інформації (книги, фільми статті) які мені доведеться ще вивчати протягом декількох років. Мене дуже захопила психологія і за це велике спасибі Школі “Larus” та Євгену Хавренко.

Викладач:

Євген Хавренко

Автор:

Каріна Олександрова