Відгук


У грудні я закінчила курс “Практична психологія” школи ЛАРУС. Я маю психологічну освіту, але у ВНЗ не дають практичних знань. Саме тому я вирішила піти на цей курс, щоб познайомитися з різними напрямками та спробувати кожен на практиці. Кожне заняття було наповнене інформацією та техніками.

Щиро дякую нашому викладачеві, Анні Прокопенко, за отримані знання та навички, а також за увагу та роботу з кожним із нас. Вона не тільки давала масу інформації для вивчення, але як психолог, що практикує, допомагала нам у роботі з собою при виконанні різних психологічних технік. Кожне заняття було як повноцінна сесія з психологом, чого я не передбачала при купівлі курсу.

Незважаючи на те, що я проходила курс онлайн, було відчуття присутності в групі, що було дуже важливим для мене і для більш глибокої роботи в кожній з технік. А також приємним сюрпризом був бонус у вигляді безкоштовних сесій із Анною, які я отримала додатково після оплати курсу.

Якщо ви хочете глибше вивчити напрями психології, а також спробувати кожен з них на собі, то сміливо йдіть на курс. Крім знань, проробите хорошу роботу над собою, за умови, що не лінуватиметеся))

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Лілія Радченко