Відгук


Близько 2 тижнів тому я завершила навчання за курсом «Практична Психологія» в Мейлінг форматі. Записалася на цей курс, бо було велике бажання – відкрити свій кабінет психологічної допомоги та почати допомагати людям, надавати психологічну допомогу, давати рекомендації (адже іноді досить просто вислухати людину і їй стає легше). Думки про те, щоб працювати психологом, у мене з’явилися ще у старших класах школи.

Мені завжди було цікаво спілкуватися з людьми, обговорювати різні теми, спостерігати за ними, вивчати їхні реакції на події. Так як я дуже легко схожу з людьми, я швидко знаходжу цікаву для них тему, у мене завжди виходило зрозуміти стан людини, її мотиви, її емоції та почуття. Вважаю, що кожна людина є особистістю і вона неповторна. Кожна людина має свої здібності, таланти, погляди на життя, свій внутрішній світ.

У своєму житті я працювала в геологічних експедиціях, в’язальницею на фабриці, секретарем (адже це теж майже психолог – всі працівники нашого відділу приходили “поплакати мені в жилетку”), сім років працювала в Якутську економістом, потім у Миколаєві економістом з постачання, після чого близько 15 років була підприємцем на ринку – торгувала сама (без найманих працівників) і постійно спілкувалася з людьми, вміла вийти з будь-якої делікатної ситуації мирно (особливо часто такі ситуації були на ринку).

Тоді я і переконалася остаточно у своєму бажанні реалізуватися як психолог, тому що мій інтерес до цієї професії став уже набагато більшим, а також, що важливо, з’явилася впевненість, що в мене все вийде, тому що вважаю, що важливу роль у моїй роботі психолога гратиме також і мій життєвий досвід.

У процесі навчання мої погляди на багато життєвих ситуацій змінилися, стала бачити їх професійні точки зору. Стала більш впевненою в собі, позбулася позбулася нападів депресії, покращилися стосунки з дітьми. Я стала спокійнішою та оптимістичнішою. За все це і за здобуті знання та навички хотіла б подякувати моєму викладачу Олександру Руденку та Школі “Ларус” Д Я К У Ю !!! Бажаю вашій Школі психології процвітання, збільшення числа слухачів та учнів на ваших курсах. Ваша Школа несе ДОБРО, РОЗУМІННЯ ТА ПРОЦВІТ. Я всім рекомендуватиму навчатися саме у вашій Школі психології “Ларус”.

Викладач:

Олександра Руденко

Автор:

Людмила Костіна