Відгук


Наприкінці вересня 2019 року я завершила 2-місячний курс “Дитяча психологія” у школі Ларус. За своїми заняттями я викладач, крім того, цікавлюся психологією і давно підшукувала щось подібне. Школа пропонує різні форми навчання (групові, індивідуальні, очно та он-лайн), що дуже зручно.

Особисто мені курс дав не лише цінні знання та навички, а й безліч позитивних емоцій. Наш викладач та психолог Юлія будувала заняття практично, раціонально, пізнавально і водночас дуже захоплююче та легко. Наприкінці кожного заняття пропонувалася практика, під час якої можна було закріпити щойно отримані знання та відчути роботу психолога у дії. До того ж подавалося все в такій формі, що особисто мене уроки не втомлювали, а навпаки, мотивували і виникало бажання вчитися далі.

Окремо хочеться сказати про організаційний процес. Всі матеріали занять завжди вчасно розсилалися, перед початком на столі на нас чекали готові роздруківки, все необхідне для практичної частини. Це робило процес злагодженим, організованим та раціональним. Звичайно, за все вищеперелічене хочу подякувати викладачеві Юлії, адміністраторам Школи Ганні та Віталію. Цей курс може бути цікавим батькам, вчителям і всім, хто тим чи іншим чином має справу з дітьми. Під час навчання крім теорії було запропоновано багато практичних порад, як поводитись у тій чи іншій ситуації. Крім того, існує окремо практичний курс із дитячої психології, на який я вже записалася. Хотілося б і надалі співпрацювати зі школою Ларус та порекомендувати її всім, хто шукає якісних курсів психології.

Рік по тому:

Зі школою Ларус я маю справу не вперше. (І дуже сподіваюся, що не останній) Хочеться сказати багато добрих слів про її співробітників: викладачів, менеджерів – усіх тих, хто організовує процес роботи, робить його максимально корисним та захоплюючим. Викладачі дуже компетентні, захоплені своєю справою. Організація на висоті. Своєчасність, пунктуальність, інформативність – це слова, якими можна охарактеризувати роботу школи. Окрім того, організація надає індивідуальну систему бонусів. Сподіваюся на подальшу співпрацю та не замислюючись рекомендую всім.

Викладач:

Юлія Букіна

Автор:

Людина Думаюча