Відгук


Кілька тижнів тому завершила онлайн навчання, у форматі групи, за курсом «Практична Психологія». Я за освітою психолог, але з’явилося величезне бажання стати не лише теоретиком, а й практиком. Саме тому прийшла цей курс, щоб отримати певні знання, навички та досвід, які допоможуть мені реалізовувати себе як практикуючого психолога. Крім отриманих знань та досвіду, було своєрідною несподіванкою опрацювати свої «проблемні» місця. Деякі техніки проживали дуже глибоко, піднімалися та вирішувалися давні питання. І, звичайно ж, питання з впевненістю в собі…

Я повірила в себе і свої сили. 🙂 Звичайно, є чого прагнути і працювати над собою, але завдяки курсу зрозуміла, що це нормально – вчитися і саме вдосконалюватися. При цьому орієнтуватися виключно на Себе-Вчора та Себе-Сьогодні. Захоплююсь та поважаю тих людей, які йдуть на цей курс для себе! Що б почути, зрозуміти себе та свої бажання, цілі, мотиви; опрацювати свої проблеми та переживання.

Рекомендувала б цей курс людям, котрі зараз на шляху свого професійного становлення (як і я власне), а також тим, хто хоче зрозуміти та почути себе. Нереальна подяка моєму вчителю – Олені Плужник, яка настільки надихає та заряджає своєю енергією, що хочеться творити та працювати без зупинки! Її щирість, відкритість і щедрість стали для мене прикладом «освіченої» людини! Олена стала моїм натхненником, за що я безмірно їй вдячна! Знання та досвід, якими вона з нами поділилася – безцінні!

Величезне спасибі Школі Ларус! Адміністрація завжди оперативно та чітко відповідала на всі мої запитання та прохання, навіть коли вони мені здавались дурними та дивними)) Дякую, що зібрали разом крутих професіоналів, які діляться з нами знаннями та досвідом! Ви робите велику справу! Успіхів та процвітання Вашій школі!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Люсьєна Зіновкіна