Відгук


Я пройшла курс Арт-терапії у викладача Інни Коротич у школі Ларус. Дуже вдячна насамперед викладачеві за подання інформації, енергію, професіоналізм та зворотний зв’язок! Вдячна також курсу за цінні знання, досвід та практичне відпрацювання отриманих знань. Я й досі під великим враженням. Кожне заняття насичене, цінне, цікаве. Кожна техніка, надана на курсі настільки цінна та терапевтична, що дає багато інформації для вивчення та роботи.

Результат від кожної техніки та курсу перевершує всі очікування. Також окрема подяка за супутній матеріал (книги, техніки, лекції та додаткову навчальну літературу) – на просторах інтернету важко знайти чи неможливо зовсім, що робить ще ціннішим усі знання, що я отримала на курсі. Також безцінний досвід принесла робота в групі – це мій перший досвід такої роботи, дуже пізнавально та терапевтично. Я довго і ретельно обирала навчальний заклад та курси психології, і дуже рада, що знайшла саме школу Ларус.

Дякую команді школи за організаційні моменти: від подання заявки на курс, до його завершення-все зручно, зрозуміло, менеджери привітні, завжди на зв’язку та завжди доброзичливі, що теж залишає приємний досвід взаємодії зі школою. Є ще як мінімум два курси, що я хочу і планую тут пройти, і чекаю на них з нетерпінням.
Бажаю школі Ларус та її команді процвітання, розвитку, успіхів!

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Маргарита