Відгук


Пройшла курс з арт-терапії у форматі он-лайн навчання. На початку були сумніви, чи буде навчання онлайн продуктивним для мене, але школа Ларус чудово впоралася з організацією, і я не мав жодного дискомфорту під час навчання.

Вирішила записатися на курс у зв’язку з особистим інтересом до цієї теми. Дуже чекала урок про метафоричні карти, бо сама випустила нещодавно фотоколоду. Було цікаво дізнатися, як працювати глибоко з картами. Велике дякую викладачеві Олені, що на уроці з МАК ми випробували мою колоду. Це дуже надихнуло і далі займатися просуванням своїх карток. Цей момент досі викликає величезний трепет та теплі емоції. Інсайти та набуті знання покращили мою якість життя, а найголовніше мій внутрішній діалог став більш позитивним.

Курс підійде всім, хто цікавиться своїм внутрішнім світом та самопізнанням. Людина з будь-якої професії знайде для себе щось нове та захоплююче на цьому курсі. Якщо тема внутрішнього вивчення для людини в новинку, то курс може стати великим подоланням і, можливо, йому знадобиться додаткова підтримка ззовні. Я дуже хочу подякувати нашій викладачки Олені Плужник – скільки мудрості, знань та тепла у неї. Після курсу я трохи нагадую ходячий цитатник із фразами Олени, дуже хочеться й надалі нести людям це тепло та мудрість отримані на курсі. Також величезна подяка школі за організацію! І особлива подяка кожній учасниці курсу. Я дуже рада, що у нас на курсі була неймовірно дружня та тепла атмосфера.

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Марія Тютіна