Відгук


Боже мій, що зі мною роблять наші чудові курси? Я себе просто не впізнаю. (Не знаю, як у кого). Мені ніколи не було такого припливу сил, енергії та палітри почуттів. Я почуваюся якимось молодим деревом, яке ось ось пустить листя. Мені так хочеться малювати. Я раніше малював, але потім якось все відійшло на задній план і загубилося всередині мене! Зараз я відчуваю у собі неймовірний потенціал.

Шановна Інно. Зараз, я напевно здаюся з боку дивним і дурним, але величезне вам спасибі за техніки, які ви даєте, щоб ми проживали. Я ніколи не міг подумати про те, що арт-терапія це настільки потужний інструмент, що настільки сильно, потужно можна опрацювати себе, змінити. Та й не лише себе. (Завдяки технікам і питанням, які ви нам давали, я у своїй практиці зміг успішно закрити запит клієнтки, який її дуже мучив).

Знаєте, це щось! Я з цього часу просто фанат арт-терапії. Наскільки це ресурсно корисно. Я не можу передати. Я і сам за собою помічаю, що те, що я втратив колись, я за допомогою наших занять знаходжу, я починаю розуміти себе, знаходити себе, відчувати себе, світ. Для мене весь світ грає новими фарбами, і сприйняття його стало іншим. Я більше помічаю хорошого, я радію дрібницям, якщо хочу я проявляю себе таким, яким я є, я більше не боюся проявляти свої емоції будь-які, чи то сльози, сміх чи щось інше. Я навіть перестав боятися бути добрим, я зрозумів, що бути добрим відрізнятися від інших добром, та й не важливо, чим це так круто, це і є свобода! Спасибі вам! Тепер я знаю, що тут я не випадково!

Дякую. Всім гарного дня! 🤗. А найголовніше, що я хочу сказати це сказати спасибі шановній Інні Коротич нашому неймовірному викладачеві, профі своєї справи та людини з великої літери. Шановна Інно, низький ухил вам та вашому професіоналізму, всій команді школи Larus за чудові курси, за класних викладачів та за якість інформації, які ми (учні) отримуємо!

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Мирослав