Відгук


Усім привіт мене звати Надія!!! Я щойно пройшла курс ”Практичної психології”у форматі мейлінг. Хочу сказати, що це доволі зручно оскільки можна вчитись тоді коли у тебе є час та навіть уночі коли діточки вже сплять.

Майже 14 років я мріяла стати психологом. Але після загальноосвітньої школи не було грошей і за цей час я не переставала цікавитися психологією читала книги, відвідувала тренінги і зрозуміла, що прийшов мій час. Під час навчання у школі Ларус відкрила для себе багато нових напрямків наприклад Гештальт-терапія, НЛП та ін. Проводили багато технік та методів, які допомагають психологу краще взнати про людину та її проблеми. Завдяки закрученню краників мій племінник забув про енурез.

Отримані знання я одразу почала використовувати і навіть незнайомі люди запитували: ви психолог? Це дуже тішить коли це помічають інші. Цей курс я б порекомендувала всім тим хто прагне постійного розвитку, хто не може самотушки справитися зі своїми проблемами, а також тим хто хоче працювати психологом та просто допомагати людям. А я в свою чергу хочу висловити великі слова подяки своєму викладачу, яка супроводжувала мене по курсу Практичної психології Олені Плужник велике дякую за підтримку та багаж знань які дали мені. За свій життєвий опит за рекомендації та Вашу підтримку.

Хотілось би також школі Ларус подякувати за ваші знання підтримку та віру в себе. Бажаю Вам процвітання та випускати багато випусників які завдяки вашим зернам-знанням будуть проростати у плоди. І всім хто досі вагається не втрачайте свого часу а приймайте рішення і отримуйте знання. Всього Вам доброго.

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Надя Яцунська